Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто стане хрещеним Богдани?
<p>Серце Ані Єрмакової розбите: її покинув коханий чоловік. Є тільки одна річ, яка здатна залікувати таку рану.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 13 донька Олега розлучилася зі своїм хлопцем. Тепер Аня тільки і робить, що їсть морозиво і плаче.</strong> Втішити дівчину нікому, адже її мама поїхала на чергову конференцію. Олег не знає, що робити із пригніченою дочкою, а своїми риданнями вона заважає йому дивитися матчі.</p><p>Олегу підказали перевіренеі ліки для розбитого серця: найкраще від старого захоплення допомагає нове почуття. Тоді турботливий тато придумав «геніальний» план - він попросив свого колегу Аркадія запросити Аню на побачення.</p><p>Ідея Олега несподівано спрацювала: дочка тут же закохалася у красеня Аркашу і знову розцвіла. Однак татова радість була недовгою - скоро в будинку знову пролунали нестримні ридання Ані... Дивіться історію закоханості молодшої Єрмакової в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 13! Що ж пішло не так у ретельно продуманом план Олега?</p><p><strong>Андрій Макаренко в Коли ми вдома 2018 готується до дуже важливої ​​події: Тарас ось-ось повинен оголосити, хто буде хрещеним батьком маленької Богдани.</strong></p><p>Звичайно, бравий поліцейський не сумнівається у виборі Місюра. Адже, якщо Андрій стане хрещеним маленької Богданки, тоді вони з Тарасом стануть подвійними кумами!</p><p>Але у Наталі Богданівни були зовсім інші плани. У комедії Коли ми вдома несподівано з'являється новий персонаж - двоюрідний брат Тараса Коля. Той трохи випав із життя сім'ї, тому що два роки жив у храмі. Але ж в дитинстві вони з Тарасом були не розлий вода... Тепер Наталя Богданівна хоче, щоб саме Коля став хрещеним батьком маленької Богданки.</p><p>Шанси Андрія стати подвійним кумом Тараса поступово тануть... Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 13, хто ж все-таки стане хрещеним Богдани.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-12" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 12</a></p>

Хто стане хрещеним Богдани?

Всі серії | Сезон 5

Хто стане хрещеним Богдани?

Серце Ані Єрмакової розбите: її покинув коханий чоловік. Є тільки одна річ, яка здатна залікувати таку рану.

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 13 донька Олега розлучилася зі своїм хлопцем. Тепер Аня тільки і робить, що їсть морозиво і плаче. Втішити дівчину нікому, адже її мама поїхала на чергову конференцію. Олег не знає, що робити із пригніченою дочкою, а своїми риданнями вона заважає йому дивитися матчі.

Олегу підказали перевіренеі ліки для розбитого серця: найкраще від старого захоплення допомагає нове почуття. Тоді турботливий тато придумав «геніальний» план - він попросив свого колегу Аркадія запросити Аню на побачення.

Ідея Олега несподівано спрацювала: дочка тут же закохалася у красеня Аркашу і знову розцвіла. Однак татова радість була недовгою - скоро в будинку знову пролунали нестримні ридання Ані... Дивіться історію закоханості молодшої Єрмакової в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 13! Що ж пішло не так у ретельно продуманом план Олега?

Андрій Макаренко в Коли ми вдома 2018 готується до дуже важливої ​​події: Тарас ось-ось повинен оголосити, хто буде хрещеним батьком маленької Богдани.

Звичайно, бравий поліцейський не сумнівається у виборі Місюра. Адже, якщо Андрій стане хрещеним маленької Богданки, тоді вони з Тарасом стануть подвійними кумами!

Але у Наталі Богданівни були зовсім інші плани. У комедії Коли ми вдома несподівано з'являється новий персонаж - двоюрідний брат Тараса Коля. Той трохи випав із життя сім'ї, тому що два роки жив у храмі. Але ж в дитинстві вони з Тарасом були не розлий вода... Тепер Наталя Богданівна хоче, щоб саме Коля став хрещеним батьком маленької Богданки.

Шанси Андрія стати подвійним кумом Тараса поступово тануть... Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 13, хто ж все-таки стане хрещеним Богдани.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 12