Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Єрмакови зібралися на випускний сина
<p>Випускний буває тільки один раз у житті. Але Дмитро Єрмаков чомусь зовсім не хоче йти...</p><p><strong>У комедії </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 14 Єрмакови збираються йти на випускний сина - Настя вже вибирає плаття, а Олег почав готувати печінку. </strong>Обоє батьків чекають, не дочекаються радісної події. Мама вже в передчутті запальних танців, а тато у що б то не стало хоче перепити трудовика. Однак Дмитро заявив батькам, що він не збирається йти на випускний - він хоче на концерт. Коли Олег запропонував синові купити квитки в першому ряду на інший день, той відмовився. Ось тут-то батьки і запідозрили, що у Діми є якась інша причина... Яка - відкривається в серіалі Коли ми вдома 2018.</p><p>Тепер Настя і Олег щосили намагаються умовити Дмитра передумати, але син не збирається здавати позиції.</p><p>Тоді вони звернулися за допомогою до своєї старшої доньки. Аня прекрасно знає, чому Дмитро не хоче йти на найважливіший вечір у житті будь-якого школяра. І це зовсім не та відповідь, на яку очікували батьки. Дивіться у серіалі Коли ми вдома, чи вмовлять Єрмакови Дмитра піти на випускний.</p><p>Андрій Макаренко дізнався радісну новину - один з його колег скоро піде у відставку! А це означає, що його кабінет дістанеться комусь іншому... Бравий поліцейський Макаренко вирішив будь-що-будь зайняти місце, яке звільнилося. Йому потрібно тільки знайти правильний підхід до полковника Сердюка.</p><p>Андрій не єдиний, хто у серіалі Коли ми вдома 5 сезон хоче роздобути новий кабінет. У нього є конкурент, який теж активно підлизується до генерала... Кава, шашлики, подарунки - в хід пішло все, на що спромоглась фантазія поліцейських. Хто ж отримає заповітне приміщення? Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 14.</p><p><strong>Паша і Катя вчергове посварилися. Але Катя придумала, як врятувати їх шлюб!</strong></p><p>Тепер вони завжди будуть говорити один одному правду - будь-яку, навіть неприємну. Тільки чи сподобалося Каті, коли її Пірожуля почав розповідати їй все, про що він раніше мовчав? Дізнайтесяу  комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 14.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-13" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 13</a></p>

Єрмакови зібралися на випускний сина

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Єрмакови зібралися на випускний сина

Випускний буває тільки один раз у житті. Але Дмитро Єрмаков чомусь зовсім не хоче йти...

У комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 14 Єрмакови збираються йти на випускний сина - Настя вже вибирає плаття, а Олег почав готувати печінку. Обоє батьків чекають, не дочекаються радісної події. Мама вже в передчутті запальних танців, а тато у що б то не стало хоче перепити трудовика. Однак Дмитро заявив батькам, що він не збирається йти на випускний - він хоче на концерт. Коли Олег запропонував синові купити квитки в першому ряду на інший день, той відмовився. Ось тут-то батьки і запідозрили, що у Діми є якась інша причина... Яка - відкривається в серіалі Коли ми вдома 2018.

Тепер Настя і Олег щосили намагаються умовити Дмитра передумати, але син не збирається здавати позиції.

Тоді вони звернулися за допомогою до своєї старшої доньки. Аня прекрасно знає, чому Дмитро не хоче йти на найважливіший вечір у житті будь-якого школяра. І це зовсім не та відповідь, на яку очікували батьки. Дивіться у серіалі Коли ми вдома, чи вмовлять Єрмакови Дмитра піти на випускний.

Андрій Макаренко дізнався радісну новину - один з його колег скоро піде у відставку! А це означає, що його кабінет дістанеться комусь іншому... Бравий поліцейський Макаренко вирішив будь-що-будь зайняти місце, яке звільнилося. Йому потрібно тільки знайти правильний підхід до полковника Сердюка.

Андрій не єдиний, хто у серіалі Коли ми вдома 5 сезон хоче роздобути новий кабінет. У нього є конкурент, який теж активно підлизується до генерала... Кава, шашлики, подарунки - в хід пішло все, на що спромоглась фантазія поліцейських. Хто ж отримає заповітне приміщення? Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 14.

Паша і Катя вчергове посварилися. Але Катя придумала, як врятувати їх шлюб!

Тепер вони завжди будуть говорити один одному правду - будь-яку, навіть неприємну. Тільки чи сподобалося Каті, коли її Пірожуля почав розповідати їй все, про що він раніше мовчав? Дізнайтесяу  комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 14.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 13