Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чоловіки влаштували собі вихідний без дружин
<p>Чоловіки улюбленої комедії Коли ми вдома влаштували собі вихідний без жінок. Та тільки хто від цього постраждає більше - їх дружини або вони самі?</p><p><strong>Герої серіалу </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 16 несподівано втекли святкувати травневі.</strong></p><p>Олег все спланував заздалегідь: він покликав кожного зі своїх друзів окремо. Андрію Макаренко він наплів небилиці про хуліганів, Григорію Бакуліну розповів про небачені знижки, а Пашу налякав пожежею в його рідному інституті. Одного тільки Тараса не пустила владна мама.</p><p>І тільки тоді, коли всі чоловіки серіалу Коли ми вдома сіли в машину, Олег розкрив справжню мету їх поїздки. Він вирішив організувати травневі свята без жінок! На думку Олега, дружини весь час заважають їм нормально відпочити.</p><p>Задумавшись, інші герої Коли ми вдома 2018 погодилися з Єрмаковим. І справді:</p><p>• Марина постійно намагається виховувати Андрія</p><p>• Надія Бакуліна забороняє чоловікові пити</p><p>• Паша замість відпочинку зайнятий тим, що упадає коло Каті</p><p>• Настя поводиться з Олегом, як з обслуговуючим персоналом</p><p>Друзі зрозуміли, що далі так тривати не може. Щоб нормально відпочити, їм потрібно всього лише залишити дружин вдома... Чи правда травневі свята без жінок виявилися кращими? Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 16.</p><p><strong>Тим часом, дружини скликали загальну раду: прекрасна половина серіалу Коли ми вдома не може зрозуміти, куди поділися їхні чоловіки!</strong></p><p>Жінки точно знають, що їх благовірних не можна відпускати кудись разом, адже вони обов'язково знайдуть собі пригоди. Чого вартий той випадок, коли Пашу закрили в багажнику! Або той, коли Григорій Бакулін не дозволяв спиляти тополю і прикував себе в дереву...</p><p>Дзвінок Олегу швидко прояснив ситуацію. Однак жінки вирішили не засмучуватися і влаштувати собі відпочинок тільки для дівчаток.</p><p>Хто ж у підсумку краще відпочив - чоловіча або жіноча половина? Дивіться в комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 16!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-15" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 15</a></p>

Чоловіки влаштували собі вихідний без дружин

Всі серії | Сезон 5

Чоловіки влаштували собі вихідний без дружин

Чоловіки улюбленої комедії Коли ми вдома влаштували собі вихідний без жінок. Та тільки хто від цього постраждає більше - їх дружини або вони самі?

Герої серіалу Коли ми вдома 5 сезон серія 16 несподівано втекли святкувати травневі.

Олег все спланував заздалегідь: він покликав кожного зі своїх друзів окремо. Андрію Макаренко він наплів небилиці про хуліганів, Григорію Бакуліну розповів про небачені знижки, а Пашу налякав пожежею в його рідному інституті. Одного тільки Тараса не пустила владна мама.

І тільки тоді, коли всі чоловіки серіалу Коли ми вдома сіли в машину, Олег розкрив справжню мету їх поїздки. Він вирішив організувати травневі свята без жінок! На думку Олега, дружини весь час заважають їм нормально відпочити.

Задумавшись, інші герої Коли ми вдома 2018 погодилися з Єрмаковим. І справді:

• Марина постійно намагається виховувати Андрія

• Надія Бакуліна забороняє чоловікові пити

• Паша замість відпочинку зайнятий тим, що упадає коло Каті

• Настя поводиться з Олегом, як з обслуговуючим персоналом

Друзі зрозуміли, що далі так тривати не може. Щоб нормально відпочити, їм потрібно всього лише залишити дружин вдома... Чи правда травневі свята без жінок виявилися кращими? Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 16.

Тим часом, дружини скликали загальну раду: прекрасна половина серіалу Коли ми вдома не може зрозуміти, куди поділися їхні чоловіки!

Жінки точно знають, що їх благовірних не можна відпускати кудись разом, адже вони обов'язково знайдуть собі пригоди. Чого вартий той випадок, коли Пашу закрили в багажнику! Або той, коли Григорій Бакулін не дозволяв спиляти тополю і прикував себе в дереву...

Дзвінок Олегу швидко прояснив ситуацію. Однак жінки вирішили не засмучуватися і влаштувати собі відпочинок тільки для дівчаток.

Хто ж у підсумку краще відпочив - чоловіча або жіноча половина? Дивіться в комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 16!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 15