Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тарас бореться за увагу сім'ї
<p><strong>Тарас почуває себе непотрібним у власному будинку. А виною всьому його маленька дочка.</strong></p><p>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 18 жіноча половина сім'ї Місюр весь свій час присвячує маленькій Богданці. Часом Тарас відчуває, що його залишили за бортом: йому доводиться доїдати за дитиною кашу, його місце за столом зайняв дитячий стільчик... І ось коли власна мати виселила Тараса на кухню, він зрозумів, що далі так тривати не може. Звичайно, чоловік дуже любить свою маленьку донечку, але йому теж хочеться трохи піклування.</p><p>Тарас нарешті придумав, як йому повернути увагу жіночої половини сім'ї. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 18, як він втілював свою задумку в життя.</p><p>Бравий поліцейський Андрій Макаренко, схоже, впав у депресію.</p><p>Він засмутився через те, що після стількох років роботи в поліції у нього досі немає жодної важливої справи. Але ж він повинен щось розповідати своєму синові, коли той виросте!</p><p>Марина щосили намагається розвеселити чоловіка, але його не радує навіть улюблений серіал «Коломбо». Зневірившись, вона вирішила звернутися матері Андрія. Свекруха розповіла маленьку таємницю Макаренко - у дитинстві він вів щоденники... Марина вирішила пошукати підказки у старих записах свого чоловіка. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, як Марина боролася з нудьгою Андрія.</p><p><strong>У Олега Єрмакова почалися серйозні проблеми на роботі: він вчергове залишився без клієнтів! Якщо він терміново не знайде нових людей, йому загрожує звільнення.</strong></p><p>Олег не може зрозуміти, чому жінки біжать від нього, як від вогню. Він вирішив спробувати знайти собі нових клієнтів серед сусідів. На щастя, він знайшов одну душу, яка прагне фітнесу - Катя із радістю погодилася прийти на тренування.</p><p>Однак у кінці заняття Олег зробив щось непростиме... Тепер Катя не знає, як їй вчинити. Вона впевнена, що Олег до неї клеїться, але розповісти чоловікові не може, адже її благородний Пірожуля відразу викличе нахабу на дуель! Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 18, чим закінчилася ця історія.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-17" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 17</a></p>

Тарас бореться за увагу сім'ї

Всі серії | Сезон 5

Тарас бореться за увагу сім'ї

Тарас почуває себе непотрібним у власному будинку. А виною всьому його маленька дочка.

У комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 18 жіноча половина сім'ї Місюр весь свій час присвячує маленькій Богданці. Часом Тарас відчуває, що його залишили за бортом: йому доводиться доїдати за дитиною кашу, його місце за столом зайняв дитячий стільчик... І ось коли власна мати виселила Тараса на кухню, він зрозумів, що далі так тривати не може. Звичайно, чоловік дуже любить свою маленьку донечку, але йому теж хочеться трохи піклування.

Тарас нарешті придумав, як йому повернути увагу жіночої половини сім'ї. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 18, як він втілював свою задумку в життя.

Бравий поліцейський Андрій Макаренко, схоже, впав у депресію.

Він засмутився через те, що після стількох років роботи в поліції у нього досі немає жодної важливої справи. Але ж він повинен щось розповідати своєму синові, коли той виросте!

Марина щосили намагається розвеселити чоловіка, але його не радує навіть улюблений серіал «Коломбо». Зневірившись, вона вирішила звернутися матері Андрія. Свекруха розповіла маленьку таємницю Макаренко - у дитинстві він вів щоденники... Марина вирішила пошукати підказки у старих записах свого чоловіка. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, як Марина боролася з нудьгою Андрія.

У Олега Єрмакова почалися серйозні проблеми на роботі: він вчергове залишився без клієнтів! Якщо він терміново не знайде нових людей, йому загрожує звільнення.

Олег не може зрозуміти, чому жінки біжать від нього, як від вогню. Він вирішив спробувати знайти собі нових клієнтів серед сусідів. На щастя, він знайшов одну душу, яка прагне фітнесу - Катя із радістю погодилася прийти на тренування.

Однак у кінці заняття Олег зробив щось непростиме... Тепер Катя не знає, як їй вчинити. Вона впевнена, що Олег до неї клеїться, але розповісти чоловікові не може, адже її благородний Пірожуля відразу викличе нахабу на дуель! Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 18, чим закінчилася ця історія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 17