Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тарас вчиться командувати
<p>Настя і Олег зійшлися у стенд-ап битві не на життя, а на смерть. Публіка радіє. Переможе найсильніший.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 19 подружжя Єрмакових пішло на вечір стенд-ап комедії з Наталією Гаріповою. Олега обурив «жіночий» гумор артистки, над яким жоден нормальний чоловік посміятися не може.</p><p>Тоді Олег вирішив сам спробувати себе в ролі гумориста: у нього ж величезний досвід!</p><p>Спочатку жарти Єрмакова не зайшла публіці, але потім він знайшов золоту жилу - жарти про дружину... Настя була ображена до глибини душі такою поведінкою чоловіка. Щоб врівноважити їх шанси, Єрмакова теж вийшла на сцену. Її гумор тут же сподобався глядачам - ще б пак, адже Настя жартує про чоловіків.</p><p><strong>Чоловіки проти жінок. Чоловік проти дружини. Не пропустіть стенд-ап баттл подружжя Єрмакових у комедії Колі ми вдома 5 сезон.</strong></p><p>Тарас зловив удачу за хвіст - йому запропонували посаду начальника відділення!</p><p>Тепер Місюра тренується бути головним. Жінки його сім'ї навперебій дають поради: Оксана вважає, що Тарас повинен бути сучасним лояльним начальником, у той час як Наталя Богданівна радить синові тримати підлеглих у їжакових рукавицях.</p><p>Тарас вирішив послухатися ради дружини і в перший день роботи поводився із підлеглими дуже дружелюбно. Як відреагували працівники на нового начальника, дізнайтеся у серіалі Коли ми вдома.</p><p>Тим часом, Бакулін старанно готує свого онука Славіка до олімпіади.</p><p>Йому не дуже хочеться займатися із хлопчиком, але дружина поставила йому умову: якщо Славік отримає хорошу оцінку з географії, тоді Надя дасть грошей на оренду металошукача. А адже Григорій так хоче пошукати скарб!</p><p>Вчителька географії так вразила знаннями Славіка, що навіть запропонувала хлопчикові взяти участь в олімпіаді. Ось тут-то Григорій Іванович і зрозумів, що він влип. Дивіться найсмішнішу підготовку в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серіія 19.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-18" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 18</a></p>

Тарас вчиться командувати

Всі серії | Сезон 5

Тарас вчиться командувати

Настя і Олег зійшлися у стенд-ап битві не на життя, а на смерть. Публіка радіє. Переможе найсильніший.

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 19 подружжя Єрмакових пішло на вечір стенд-ап комедії з Наталією Гаріповою. Олега обурив «жіночий» гумор артистки, над яким жоден нормальний чоловік посміятися не може.

Тоді Олег вирішив сам спробувати себе в ролі гумориста: у нього ж величезний досвід!

Спочатку жарти Єрмакова не зайшла публіці, але потім він знайшов золоту жилу - жарти про дружину... Настя була ображена до глибини душі такою поведінкою чоловіка. Щоб врівноважити їх шанси, Єрмакова теж вийшла на сцену. Її гумор тут же сподобався глядачам - ще б пак, адже Настя жартує про чоловіків.

Чоловіки проти жінок. Чоловік проти дружини. Не пропустіть стенд-ап баттл подружжя Єрмакових у комедії Колі ми вдома 5 сезон.

Тарас зловив удачу за хвіст - йому запропонували посаду начальника відділення!

Тепер Місюра тренується бути головним. Жінки його сім'ї навперебій дають поради: Оксана вважає, що Тарас повинен бути сучасним лояльним начальником, у той час як Наталя Богданівна радить синові тримати підлеглих у їжакових рукавицях.

Тарас вирішив послухатися ради дружини і в перший день роботи поводився із підлеглими дуже дружелюбно. Як відреагували працівники на нового начальника, дізнайтеся у серіалі Коли ми вдома.

Тим часом, Бакулін старанно готує свого онука Славіка до олімпіади.

Йому не дуже хочеться займатися із хлопчиком, але дружина поставила йому умову: якщо Славік отримає хорошу оцінку з географії, тоді Надя дасть грошей на оренду металошукача. А адже Григорій так хоче пошукати скарб!

Вчителька географії так вразила знаннями Славіка, що навіть запропонувала хлопчикові взяти участь в олімпіаді. Ось тут-то Григорій Іванович і зрозумів, що він влип. Дивіться найсмішнішу підготовку в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серіія 19.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 18