Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дідусь Бакулін бореться із комп'ютером
<p>Паша випадково дізнався про незаконні махінації свого тестя. Тепер йому і його дружині доводиться обирати між сім'єю і совістю.</p><p>Герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 2 Паша відчуває себе дуже ніяково на сімейних обідах.</p><p>Адже він - звичайний мікробіолог, і сім'я дружини постійно над ним жартує. Тесть натякає на те, що Паша занадто мало заробляє і не може забезпечити Катю як слід.</p><p>І ось, під час одного з таких незручних сімейних обідів Паша випадково натрапив на інформацію про офшорні рахунки тестя. Він поспішив розповісти про це дружині, але Катя не хоче вірити у винність батька. Вона вирішує поговорити з татом сама, ал ... чому він так напружився, почувши слово «Кіпр»? Дивіться розвиток цієї історії в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 2.</p><p><strong>Григорій Бакулін посперечався з онуком, що він зможе обіграти комп'ютер у шахи.</strong></p><p>Для дідуся це справа принципу - довести, що людина все-таки розумніше за машину. Після першої поразки Григорій не зміг заспокоїтися. Тепер він збирає всіх шахістів-любителів двору, щоб разом довести перевагу людського розуму. Дивіться у комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 2, чим закінчиться протистояння дідуся Бакуліна і планшета.</p><p><strong>Над Андрієм Макаренком згустилися хмари: він не здав дуже важливий норматив зі стрільби.</strong></p><p>Через поганий зір він не може нормально потрапляти по мішені, але носити окуляри категорично відмовляється. На допомогу поліцейському прийшов його вірний друг Тарас. Куми придумали оригінальний план, як допомогти Андрію. Але потім їм довелося зіткнутися із наслідками... Дивіться у серіалі Коли ми вдома 2018 серія 2, як Андрій і Тарас спільними зусиллями здавали один норматив.</p><p>Комедія Коли ми вдома показує життя героїв протягом декількох років. У 5 сезоні ви побачите продовження їх історій.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-1" target="_blank">Коли ми вдома 2 сезон серія 1</a></p>

Дідусь Бакулін бореться із комп'ютером

Всі серії | Сезон 5

Дідусь Бакулін бореться із комп'ютером

Паша випадково дізнався про незаконні махінації свого тестя. Тепер йому і його дружині доводиться обирати між сім'єю і совістю.

Герой серіалу Коли ми вдома 5 сезон серія 2 Паша відчуває себе дуже ніяково на сімейних обідах.

Адже він - звичайний мікробіолог, і сім'я дружини постійно над ним жартує. Тесть натякає на те, що Паша занадто мало заробляє і не може забезпечити Катю як слід.

І ось, під час одного з таких незручних сімейних обідів Паша випадково натрапив на інформацію про офшорні рахунки тестя. Він поспішив розповісти про це дружині, але Катя не хоче вірити у винність батька. Вона вирішує поговорити з татом сама, ал ... чому він так напружився, почувши слово «Кіпр»? Дивіться розвиток цієї історії в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 2.

Григорій Бакулін посперечався з онуком, що він зможе обіграти комп'ютер у шахи.

Для дідуся це справа принципу - довести, що людина все-таки розумніше за машину. Після першої поразки Григорій не зміг заспокоїтися. Тепер він збирає всіх шахістів-любителів двору, щоб разом довести перевагу людського розуму. Дивіться у комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 2, чим закінчиться протистояння дідуся Бакуліна і планшета.

Над Андрієм Макаренком згустилися хмари: він не здав дуже важливий норматив зі стрільби.

Через поганий зір він не може нормально потрапляти по мішені, але носити окуляри категорично відмовляється. На допомогу поліцейському прийшов його вірний друг Тарас. Куми придумали оригінальний план, як допомогти Андрію. Але потім їм довелося зіткнутися із наслідками... Дивіться у серіалі Коли ми вдома 2018 серія 2, як Андрій і Тарас спільними зусиллями здавали один норматив.

Комедія Коли ми вдома показує життя героїв протягом декількох років. У 5 сезоні ви побачите продовження їх історій.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 2 сезон серія 1