Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Бакулін-трудовик і новенький пріус для Андрія
<p>Григорія Бакуліна і Наталю Богданівну об'єднує одне - любов до праці. Але як прищепити цю чудову якість онукам?</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 22 від 27.11.2018 Бакулін із жахом виявив, що його онук нічого не вміє робити руками і навіть не знає, що таке пасатижі.</strong> У їхній школі уроки праці давно замінили інформатикою. Григорій Іванович був вражений до глибини душі, адже у всіх чоловіків у його роді руки ростуть, звідки треба. Та й сам Бакулін - відомий майстер лобзика і рубанка!</p><p>Обурений дідусь відправився в школу Слави, щоб розібратися з цим неподобством. На його думку, школа без уроків праці - це ганьба, адже чоловік повинен вміти працювати руками. На жаль, сучасні діти тільки і знають, що сидять у телефонах.</p><p>Виявилося, що знайти хорошого трудовика в наш час дуже складно. Ніхто не хоче йти на цю посаду, навіть не дивлячись на хорошу зарплату. Ось тут-то Бакуліна і осінило... Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 22, чи зміг Григорій Іванович впоратися з класом. Як змусити сучасних хлопчаків отліпитися від телефону і хоча б спробувати забити цвях?</p><p>Наталія Богданівна вважає, що дитина повинна бути працьовитою - це запорука майбутнього успіху в житті. Бабуся хоче, щоб її дорогоцінна внучка стала справжньою господинею. Заради того, щоб виховати дівчинку в дусі сімейства Місюр, вона навіть готова обманювати власну невістку... Не пропустіть нові розборки свекрухи і невістки в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 22 серія.</p><p>Бравий поліцейський Андрій зловив злочинця, за що полковник пообіцяв виділити йому новенький пріус, але з однією умовою...</p><p>Справа в тому, що племінник полковника вчиться у класі Марини - дружини Андрія. І тому не дуже дається математика. Так що для отримання заповітного автомобіля потрібно всього нічого: гарна оцінка за чверть... Дивіться в улюбленій комедії Колі ми вдома 5 сезон 22 серія від 27.11.2018 на сайті Teleportal.ua, чи поступилася Марина своїми учительськими принципами заради мрії мужжа!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-21" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон 21 серія</a></p>

Бакулін-трудовик і новенький пріус для Андрія

Всі серії | Сезон 5

Бакулін-трудовик і новенький пріус для Андрія

Григорія Бакуліна і Наталю Богданівну об'єднує одне - любов до праці. Але як прищепити цю чудову якість онукам?

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 22 від 27.11.2018 Бакулін із жахом виявив, що його онук нічого не вміє робити руками і навіть не знає, що таке пасатижі. У їхній школі уроки праці давно замінили інформатикою. Григорій Іванович був вражений до глибини душі, адже у всіх чоловіків у його роді руки ростуть, звідки треба. Та й сам Бакулін - відомий майстер лобзика і рубанка!

Обурений дідусь відправився в школу Слави, щоб розібратися з цим неподобством. На його думку, школа без уроків праці - це ганьба, адже чоловік повинен вміти працювати руками. На жаль, сучасні діти тільки і знають, що сидять у телефонах.

Виявилося, що знайти хорошого трудовика в наш час дуже складно. Ніхто не хоче йти на цю посаду, навіть не дивлячись на хорошу зарплату. Ось тут-то Бакуліна і осінило... Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 22, чи зміг Григорій Іванович впоратися з класом. Як змусити сучасних хлопчаків отліпитися від телефону і хоча б спробувати забити цвях?

Наталія Богданівна вважає, що дитина повинна бути працьовитою - це запорука майбутнього успіху в житті. Бабуся хоче, щоб її дорогоцінна внучка стала справжньою господинею. Заради того, щоб виховати дівчинку в дусі сімейства Місюр, вона навіть готова обманювати власну невістку... Не пропустіть нові розборки свекрухи і невістки в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 22 серія.

Бравий поліцейський Андрій зловив злочинця, за що полковник пообіцяв виділити йому новенький пріус, але з однією умовою...

Справа в тому, що племінник полковника вчиться у класі Марини - дружини Андрія. І тому не дуже дається математика. Так що для отримання заповітного автомобіля потрібно всього нічого: гарна оцінка за чверть... Дивіться в улюбленій комедії Колі ми вдома 5 сезон 22 серія від 27.11.2018 на сайті Teleportal.ua, чи поступилася Марина своїми учительськими принципами заради мрії мужжа!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон 21 серія