Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пропала ластівка: у Бакуліна вкрали машину
<p><strong>У Бакуліна зникла машина. Для Григорія Івановича це справжня трагедія - всі знають, наскільки сильно він любить свою ластівку! Але кому ж потрібний старенький «москвич»?</strong></p><p>Герою серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> 25 серія від 30.11.2018 Григорію Бакуліну розбили серце: без улюбленої ластівки життя для нього не миле. Він підняв на вуха всіх своїх знайомих і навіть написав заяву в поліцію. Пошуками машини зайнявся бравий поліцейський Андрій Макаренко. Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 2018, чи знайшов він машину Бакуліна. Григорій Іванович готовий підняти на вуха все місто, аби йому повернули його дорогоцінну ластівку!</p><p>Катя захотіла піти на анти-вечірку. Проблема в тому, що Паша категорично проти подібних заходів - він заборонив своїй дружині з'являтися в такому сумнівному суспільстві. За його словами, у Каті вже були неприємності через подібні тусовки, так що він просто піклується про безпеку своєї коханої жінки.</p><p>Засмучена Катя звернулася за порадою до подружки, яка і підказала їй перевірений метод впливу на чоловіка: якщо він не дозволяє їй піти на вечірку, то і вона може йому що-небудь заборонити. Катя так надихнулася, що почала чіплятися до Паші з будь-якого приводу! Слідкуйте за конфліктом наймилішого подружжя улюбленої комедії Коли ми вдома.</p><p>Олег вляпався у неприємності через своє почуття гумору.</p><p>Клієнтка фітнес-клубу не на жарт образилася через сексистські жарти Єрмакова. Спочатку вона вимагала публічних вибачень, потім - влаштувала повноцінний мітинг. Олег все життя був свято переконаний в тому, що місце жінки - на кухні. І тут його власна дружина раптом очолила демонстрацію проти нього... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 25 серія від 30.11.2018, чи вийшло у феміністок змінити думку Олега про жінок.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-24" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон 24 серія</a></p>

Пропала ластівка: у Бакуліна вкрали машину

Всі серії | Сезон 5

Пропала ластівка: у Бакуліна вкрали машину

У Бакуліна зникла машина. Для Григорія Івановича це справжня трагедія - всі знають, наскільки сильно він любить свою ластівку! Але кому ж потрібний старенький «москвич»?

Герою серіалу Коли ми вдома 5 сезон 25 серія від 30.11.2018 Григорію Бакуліну розбили серце: без улюбленої ластівки життя для нього не миле. Він підняв на вуха всіх своїх знайомих і навіть написав заяву в поліцію. Пошуками машини зайнявся бравий поліцейський Андрій Макаренко. Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 2018, чи знайшов він машину Бакуліна. Григорій Іванович готовий підняти на вуха все місто, аби йому повернули його дорогоцінну ластівку!

Катя захотіла піти на анти-вечірку. Проблема в тому, що Паша категорично проти подібних заходів - він заборонив своїй дружині з'являтися в такому сумнівному суспільстві. За його словами, у Каті вже були неприємності через подібні тусовки, так що він просто піклується про безпеку своєї коханої жінки.

Засмучена Катя звернулася за порадою до подружки, яка і підказала їй перевірений метод впливу на чоловіка: якщо він не дозволяє їй піти на вечірку, то і вона може йому що-небудь заборонити. Катя так надихнулася, що почала чіплятися до Паші з будь-якого приводу! Слідкуйте за конфліктом наймилішого подружжя улюбленої комедії Коли ми вдома.

Олег вляпався у неприємності через своє почуття гумору.

Клієнтка фітнес-клубу не на жарт образилася через сексистські жарти Єрмакова. Спочатку вона вимагала публічних вибачень, потім - влаштувала повноцінний мітинг. Олег все життя був свято переконаний в тому, що місце жінки - на кухні. І тут його власна дружина раптом очолила демонстрацію проти нього... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 25 серія від 30.11.2018, чи вийшло у феміністок змінити думку Олега про жінок.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон 24 серія