Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Григорій Бакулін і погана репутація
<p><strong>Паша тихенько повертався додому з магазину, коли на нього з неба раптом впав Андрій Макаренко! А кажуть - хороші люди на дорозі не валяються...</strong></p><p>В улюбленій комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> 26 серія від 03.12.2018 Паша несподівано став для Андрія героєм. Хоча Пірожуля просто проходив у потрібний час у потрібному місці, бравий поліцейський вбив собі в голову, що тепер він у боргу перед своїм рятівником. Після того, що сталося, він різними способами показував свою вдячність. Спочатку Андрій купив Паші новий телефон... Де закінчується вдячність і починається нездорова одержимість? Дивіться смішну історію про Пірожулю-рятувальника і дуже ініціативного поліцейського в серіалі Коли ми вдома 5 сезон.</p><p>Григорій Бакулін постійно просить у когось в борг і не віддає. Він заробив собі репутацію настільки ненадійної людини, що вже ніхто не хоче з ним зв'язуватися, а власна дружина погрожує заборонити риболовлю назавжди.</p><p>Бакулін вирішив виправитися і почати працювати. Добра душа Тарас запропонував йому свою допомогу і влаштував діда охоронцем у магазин техніки, де працює сам. Коли Наталя Богданівна дізналася про вчинок сина, вона жахнулася! Адже Гриші не можна довіряти... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, чи підтвердилися її побоювання.</p><p><strong>У перший же день на роботі Бакулін потрапив у неприємності: з магазину вкрали телефон. У крадіжці, звичайно ж, запідозрили Григорія Івановича... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон, чи вдалося йому відновити свою репутацію.</strong></p><p>Настя дізналася, що її син звертається за порадами до Каті. Єрмакова одразу же почала ревнувати. Вона вирішила, що син звертається до сусідки через те, що вона молодша, адже у дітей часто не вистачає взаєморозуміння зі старшим поколінням... Щоб налагодити стосунки з сином, Настя вивчила, що таке паблік, треш і хайп, а ще - купила собі спіннер. Дивіться в улюбленій комедії Колі ми вдома 5 сезон 26 серія від 03.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Настя Єрмакова намагається йти в ногу з часом!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-25" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон 25 серія</a></p>

Григорій Бакулін і погана репутація

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Григорій Бакулін і погана репутація

Паша тихенько повертався додому з магазину, коли на нього з неба раптом впав Андрій Макаренко! А кажуть - хороші люди на дорозі не валяються...

В улюбленій комедії Коли ми вдома 5 сезон 26 серія від 03.12.2018 Паша несподівано став для Андрія героєм. Хоча Пірожуля просто проходив у потрібний час у потрібному місці, бравий поліцейський вбив собі в голову, що тепер він у боргу перед своїм рятівником. Після того, що сталося, він різними способами показував свою вдячність. Спочатку Андрій купив Паші новий телефон... Де закінчується вдячність і починається нездорова одержимість? Дивіться смішну історію про Пірожулю-рятувальника і дуже ініціативного поліцейського в серіалі Коли ми вдома 5 сезон.

Григорій Бакулін постійно просить у когось в борг і не віддає. Він заробив собі репутацію настільки ненадійної людини, що вже ніхто не хоче з ним зв'язуватися, а власна дружина погрожує заборонити риболовлю назавжди.

Бакулін вирішив виправитися і почати працювати. Добра душа Тарас запропонував йому свою допомогу і влаштував діда охоронцем у магазин техніки, де працює сам. Коли Наталя Богданівна дізналася про вчинок сина, вона жахнулася! Адже Гриші не можна довіряти... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, чи підтвердилися її побоювання.

У перший же день на роботі Бакулін потрапив у неприємності: з магазину вкрали телефон. У крадіжці, звичайно ж, запідозрили Григорія Івановича... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон, чи вдалося йому відновити свою репутацію.

Настя дізналася, що її син звертається за порадами до Каті. Єрмакова одразу же почала ревнувати. Вона вирішила, що син звертається до сусідки через те, що вона молодша, адже у дітей часто не вистачає взаєморозуміння зі старшим поколінням... Щоб налагодити стосунки з сином, Настя вивчила, що таке паблік, треш і хайп, а ще - купила собі спіннер. Дивіться в улюбленій комедії Колі ми вдома 5 сезон 26 серія від 03.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Настя Єрмакова намагається йти в ногу з часом!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон 25 серія