Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Паша збунтувався проти Каті
<p>Оксана зібралася найняти няню для дочки. Наталія Богданівна виявилася категорично проти.</p><p>У новій серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> Оксана нарешті знайшла для маленької Богдани відмінну няню - справжню професіоналку своєї справи із власною системою виховання дітей. Але Наталя Богданівна виявилася рішуче проти того, щоб чужа людина виховувала її улюблену внучку. Після сімейного голосування бабусі вирішили дати шанс. Зрештою, вона знає цілих 15 розвиваючих ігор із квасолею і виростила чудового сина. Її погляди на виховання дітей часто розходяться із думкою невістки. Наприклад, Оксана не хоче робити дитині щеплення. Тому Наталія Богданівна відвозить внучку в лікарню потайки... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 3, чи вийде з цього щось хороше.</p><p><strong>Григорій Бакулін вирішив довести дружині, що він цілком може самостійно розпоряджатися сімейним бюджетом.</strong></p><p>Надія вважає чоловіка марнотратом, який не в змозі тримати гаманець закритим. Бакуліни уклали парі: якщо Григорій зможе тиждень витрачати гроші розумно, тоді він буде розпоряджатися бюджетом сім'ї завжди. Якщо ж він не зможе дотягнути до пенсії, тоді контроль знову візьме на себе Надія. Хто переможе - дивіться у комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 3.</p><p><strong>Паша вирішив показати всім оточуючим, що він не підкаблучник.</strong></p><p>Почалося все з того, що Олег покликав його в паб... Але Паша не може - він йде із дружиною на виставку, присвячену дизайну нігтів. Олег почав жартувати над другом, адже у того завжди все вирішує дружина. І після цієї розмови Паша раптом радикально змінив свою поведінку... У який бік змінився милий Пірожуля, і чим це загрожує його відносинам із Катею - дивіться в Колі ми вдома 5 сезон серія 3.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-2" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 2</a></p>

Паша збунтувався проти Каті

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Паша збунтувався проти Каті

Оксана зібралася найняти няню для дочки. Наталія Богданівна виявилася категорично проти.

У новій серії Коли ми вдома 5 сезон Оксана нарешті знайшла для маленької Богдани відмінну няню - справжню професіоналку своєї справи із власною системою виховання дітей. Але Наталя Богданівна виявилася рішуче проти того, щоб чужа людина виховувала її улюблену внучку. Після сімейного голосування бабусі вирішили дати шанс. Зрештою, вона знає цілих 15 розвиваючих ігор із квасолею і виростила чудового сина. Її погляди на виховання дітей часто розходяться із думкою невістки. Наприклад, Оксана не хоче робити дитині щеплення. Тому Наталія Богданівна відвозить внучку в лікарню потайки... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 3, чи вийде з цього щось хороше.

Григорій Бакулін вирішив довести дружині, що він цілком може самостійно розпоряджатися сімейним бюджетом.

Надія вважає чоловіка марнотратом, який не в змозі тримати гаманець закритим. Бакуліни уклали парі: якщо Григорій зможе тиждень витрачати гроші розумно, тоді він буде розпоряджатися бюджетом сім'ї завжди. Якщо ж він не зможе дотягнути до пенсії, тоді контроль знову візьме на себе Надія. Хто переможе - дивіться у комедії Колі ми вдома 5 сезон серія 3.

Паша вирішив показати всім оточуючим, що він не підкаблучник.

Почалося все з того, що Олег покликав його в паб... Але Паша не може - він йде із дружиною на виставку, присвячену дизайну нігтів. Олег почав жартувати над другом, адже у того завжди все вирішує дружина. І після цієї розмови Паша раптом радикально змінив свою поведінку... У який бік змінився милий Пірожуля, і чим це загрожує його відносинам із Катею - дивіться в Колі ми вдома 5 сезон серія 3.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 2