Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: День матері: чотири сімейні історії
<p><strong>Ми часто приймаємо своїх матерів як належне. І зовсім не думаємо про те, як часом розривається материнське серце, коли діти забувають про банальні знаки уваги...</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон </a>серія 30 від 07.12.2018 серце Марини розбилося на безліч маленьких осколків. Вона так передчувала День матері! І син дійсно намалював зворушливу картинку з сердечком. Але не їй, а новій виховательці - тітці Олі... У Марині тут же заграли материнські ревнощі. Чим так хороша ця жінка, якщо вона зуміла завоювати серце її сина? Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома, як Марина боролася за любов до своєї сім'ї.</p><p>Вона навіть вирішила піти в дитячий сад і особисто познайомитися з цією вискочкою Олею, на яку так рівняється її син. Найстрашніше, що і Андрію нова вихователька теж сподобалася... Тоді Марина зрозуміла, що потрібно вживати заходів, інакше вона ризикує втратити симпатії своїх улюблених чоловіків. Дивіться подробиці в серіалі Коли ми вдома 2018.</p><p>А ось Тарас дуже серйозно підійшов до святкування дня матері, адже Наталя Богданівна для нього - промінчик світла в темному царстві! Тут вже в хід пішли всі засоби - кульки, феєрверки, навіть запрошення в ресторан.</p><p>В цей же день Тарас отримав спокусливу пропозицію від начальства. Йому пообіцяли влаштувати інтерв'ю у самого генерального! Ось вона - довгоочікувана можливість вибитися в начальники. Є тільки одне «але»: походом до ресторану доведеться пожертвувати. Чи ні? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 30, як Тарас спробував вбити двох зайців одним пострілом.</p><p>Настя Єрмакова теж дуже хотіла відсвяткувати День матері. Вона спеціально запланувала поїздку на природу з родиною. Єрмакови вже дуже давно не виїжджали нікуди повним складом. Але виявилося, що все її домашні благополучно забули про «професійне» материнське свято... Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 30 від 07.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Настя намагалася влаштувати свято для своїх рідних.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-29" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 29</a></p>

День матері: чотири сімейні історії

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

День матері: чотири сімейні історії

Ми часто приймаємо своїх матерів як належне. І зовсім не думаємо про те, як часом розривається материнське серце, коли діти забувають про банальні знаки уваги...

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 30 від 07.12.2018 серце Марини розбилося на безліч маленьких осколків. Вона так передчувала День матері! І син дійсно намалював зворушливу картинку з сердечком. Але не їй, а новій виховательці - тітці Олі... У Марині тут же заграли материнські ревнощі. Чим так хороша ця жінка, якщо вона зуміла завоювати серце її сина? Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома, як Марина боролася за любов до своєї сім'ї.

Вона навіть вирішила піти в дитячий сад і особисто познайомитися з цією вискочкою Олею, на яку так рівняється її син. Найстрашніше, що і Андрію нова вихователька теж сподобалася... Тоді Марина зрозуміла, що потрібно вживати заходів, інакше вона ризикує втратити симпатії своїх улюблених чоловіків. Дивіться подробиці в серіалі Коли ми вдома 2018.

А ось Тарас дуже серйозно підійшов до святкування дня матері, адже Наталя Богданівна для нього - промінчик світла в темному царстві! Тут вже в хід пішли всі засоби - кульки, феєрверки, навіть запрошення в ресторан.

В цей же день Тарас отримав спокусливу пропозицію від начальства. Йому пообіцяли влаштувати інтерв'ю у самого генерального! Ось вона - довгоочікувана можливість вибитися в начальники. Є тільки одне «але»: походом до ресторану доведеться пожертвувати. Чи ні? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 30, як Тарас спробував вбити двох зайців одним пострілом.

Настя Єрмакова теж дуже хотіла відсвяткувати День матері. Вона спеціально запланувала поїздку на природу з родиною. Єрмакови вже дуже давно не виїжджали нікуди повним складом. Але виявилося, що все її домашні благополучно забули про «професійне» материнське свято... Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 30 від 07.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Настя намагалася влаштувати свято для своїх рідних.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 29