Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Оксана комплексує через зайву вагу
<p>Оксана почала комплексувати через зайву вагу, син Олега вирішив навчитися водити машину, а Паша і Катя перейняли кілька американських традицій, які ледь не посварили їх з Бакуліними. Життя йде своєю чергою!</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 33 від 13.12.2018 Оксана ледь не впала в депресію через зайві кілограми.</strong></p><p>Як і багато жінок, вона набрала вагу після пологів. Оксана жодного разу не замислювалася про проблему зайвих кілограмів, поки їй не поступилися місцем в громадському транспорті, прийнявши за вагітну. Після цього випадку жінка зовсім впала духом. Тарас щосили намагався підняти настрій дружині. Однак ні компліменти, ні вмовляння не допомогли... Як перемогти комплекси, посваритися з подругами і ледь не розсваритися з чоловіком? Дивіться в улюбленій комедії Колі ми вдома!</p><p>Непорозуміння може призводити до найнесподіваніших наслідків.</p><p>Паша і Катя запросили в гості всіх своїх друзів, щоб віддячити за подарунки, які ті подарували їм на весілля. Чомусь вони обділили увагою Бакуліних. Невже Паші і Каті настільки не сподобалася мультиварка, на яку Григорій Іванович і Надя витратили дві зарплати? Або вони тримають якусь іншу образу? Дивіться в серіалі Коли ми вдома, до чого може привести просте непорозуміння.</p><p>Син Єрмакових захотів навчитися водити машину, але чомусь не звернувся за допомогою до батька. Олег дуже образився на те, що Дмитро звернувся до мами, а не до нього. Чому молодший Єрмаков боїться їздити з власним батьком? Як проходили уроки від Насті і від Олега, і хто виявився кращим вчителем? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 33 від 13.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Герої улюбленої комедії Коли ми вдома іноді сваряться, ображаються один на одного і на себе. Як і всі ми. Головне, що вони завжди готові постояти один за одного.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-32" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон 32 серія</a></p>

Оксана комплексує через зайву вагу

Всі серії | Сезон 5

Оксана комплексує через зайву вагу

Оксана почала комплексувати через зайву вагу, син Олега вирішив навчитися водити машину, а Паша і Катя перейняли кілька американських традицій, які ледь не посварили їх з Бакуліними. Життя йде своєю чергою!

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 33 від 13.12.2018 Оксана ледь не впала в депресію через зайві кілограми.

Як і багато жінок, вона набрала вагу після пологів. Оксана жодного разу не замислювалася про проблему зайвих кілограмів, поки їй не поступилися місцем в громадському транспорті, прийнявши за вагітну. Після цього випадку жінка зовсім впала духом. Тарас щосили намагався підняти настрій дружині. Однак ні компліменти, ні вмовляння не допомогли... Як перемогти комплекси, посваритися з подругами і ледь не розсваритися з чоловіком? Дивіться в улюбленій комедії Колі ми вдома!

Непорозуміння може призводити до найнесподіваніших наслідків.

Паша і Катя запросили в гості всіх своїх друзів, щоб віддячити за подарунки, які ті подарували їм на весілля. Чомусь вони обділили увагою Бакуліних. Невже Паші і Каті настільки не сподобалася мультиварка, на яку Григорій Іванович і Надя витратили дві зарплати? Або вони тримають якусь іншу образу? Дивіться в серіалі Коли ми вдома, до чого може привести просте непорозуміння.

Син Єрмакових захотів навчитися водити машину, але чомусь не звернувся за допомогою до батька. Олег дуже образився на те, що Дмитро звернувся до мами, а не до нього. Чому молодший Єрмаков боїться їздити з власним батьком? Як проходили уроки від Насті і від Олега, і хто виявився кращим вчителем? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 33 від 13.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Герої улюбленої комедії Коли ми вдома іноді сваряться, ображаються один на одного і на себе. Як і всі ми. Головне, що вони завжди готові постояти один за одного.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон 32 серія