Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катя, гроші, два келихи: дружину Пірожулі підвищили
<p>В'їхати в автомобіль не тієї людину - кошмар будь-якого автомобіліста. Григорій Бакулін в цьому плані просто зірвав джекпот. Тим часом, Олег Єрмаков дізнався страшну таємницю зі свого минулого, а Андрій Макаренко кинув виклик вітамінам.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 34 від 14.12.2018 Григорій Іванович мало не влип по-крупному! Він помилково в'їхав в машину не аби кого, а супер-популярного співака DZIDZIO. </strong></p><p>Безстрашний Бакулін не тільки не вибачився, але і зажадав у знаменитості відшкодування збитку. DZIDZIO виявився на диво неконфліктною людиною і погодився дати дідку сто доларів. Григорію Івановичу цього здалося мало... Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома, до чого довела жадібність Бакуліна.</p><p>Олег Єрмаков зустрів свого старого друга, який давним-давно поїхав жити в Америку. Виявилося, що у старого товариша життя склалося добре - гроші, кар'єра, НБА ... Олег б навіть не позаздрив, якби не впізнав одну дуже дивну деталь: у нього теж могло бути таке життя. Якби хтось не написав від його імені відмову... У серіалі Коли ми вдома 2018 Олег намагається дізнатися, хто ж зруйнував його кар'єру. Це справжня історія зради... і кохання?</p><p>Ранок в домівці Паші і Каті почалося з шампанського. З якого приводу?</p><p>Все дуже просто - Катю підвищили, і тепер вона може дозволити собі купувати шампанське хоч кожен день! Спочатку Паша зрадів успіхам дружини, а потім зрозумів, що його роль глави сімейства виявилася під загрозою. Катя почала тягати його по ресторанах, на шопінг, робити дорогі подарунки і видавати гроші на продукти. Але хіба ж це не чоловіча справа? Бажаючи утвердитися, Пірожуля почав продумувати, як би йому дістати побільше грошей... Дивіться, що він придумав у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 34 від 14.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-33" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 33</a></p>

Катя, гроші, два келихи: дружину Пірожулі підвищили

Всі серії | Сезон 5

Катя, гроші, два келихи: дружину Пірожулі підвищили

В'їхати в автомобіль не тієї людину - кошмар будь-якого автомобіліста. Григорій Бакулін в цьому плані просто зірвав джекпот. Тим часом, Олег Єрмаков дізнався страшну таємницю зі свого минулого, а Андрій Макаренко кинув виклик вітамінам.

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 34 від 14.12.2018 Григорій Іванович мало не влип по-крупному! Він помилково в'їхав в машину не аби кого, а супер-популярного співака DZIDZIO.

Безстрашний Бакулін не тільки не вибачився, але і зажадав у знаменитості відшкодування збитку. DZIDZIO виявився на диво неконфліктною людиною і погодився дати дідку сто доларів. Григорію Івановичу цього здалося мало... Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома, до чого довела жадібність Бакуліна.

Олег Єрмаков зустрів свого старого друга, який давним-давно поїхав жити в Америку. Виявилося, що у старого товариша життя склалося добре - гроші, кар'єра, НБА ... Олег б навіть не позаздрив, якби не впізнав одну дуже дивну деталь: у нього теж могло бути таке життя. Якби хтось не написав від його імені відмову... У серіалі Коли ми вдома 2018 Олег намагається дізнатися, хто ж зруйнував його кар'єру. Це справжня історія зради... і кохання?

Ранок в домівці Паші і Каті почалося з шампанського. З якого приводу?

Все дуже просто - Катю підвищили, і тепер вона може дозволити собі купувати шампанське хоч кожен день! Спочатку Паша зрадів успіхам дружини, а потім зрозумів, що його роль глави сімейства виявилася під загрозою. Катя почала тягати його по ресторанах, на шопінг, робити дорогі подарунки і видавати гроші на продукти. Але хіба ж це не чоловіча справа? Бажаючи утвердитися, Пірожуля почав продумувати, як би йому дістати побільше грошей... Дивіться, що він придумав у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 34 від 14.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 33