Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Наталія Богданівна намагається влаштувати особисте життя
<p>Жінка гідна любові в будь-якому віці. А вже така видна жінка, як Наталя Богданівна - тим більше!</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 37 від 19.12.2018 почалася, можливо, нова історія кохання.</strong></p><p>Наталія Богданівна, як зазвичай, лаялася в ЖЕКу через відключення гарячої води. І тут доля постукала в її двері... Точніше - вона сама постукала дверима по носі своєї долі. Все сталося, як у кіно: розлючена Наталія Богданівна ледь не покалічила кербуда одного з сусідніх будинків, відомого красеня Олексія Володимировича. А він взяв і запросив її в кіно... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 37 серія, як пройшло несподіване побачення Наталії Богданівни!</p><p>Олексій Володимирович виявився навіть більш галантним кавалером, ніж очікувала його руда дама. Він навіть не поцілував її після першого побачення, і поводився так стримано і інтелігентно, що Наталя Богданівна почала переживати. А що, якщо вона йому зовсім не подобається? Вона навіть звернулася за допомогою до Єрмакових, сподіваючись на підтримку Насті як професійного психолога.</p><p>Настя сказала, що у неї дуже мало матеріалів для того, щоб дати раду. Тому і запропонувала організувати стеження за голубками... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 37, чи змогла Наталя Богданівна нарешті влаштувати своє особисте життя!</p><p>А Катя вирішила відновити репутацію чоловіка. Паша завжди був розумним і сором'язливим хлопчиком, тому у школі у нього були проблеми. Минуло багато років, а він досі принципово не ходить на зустрічі випускників. Була в його шкільному житті пара моментів, про які він не хотів би згадувати... Дізнайтеся подробиці в улюбленої комедії Коли ми вдома.</p><p>Зате у Каті народився хитрий план. Вона намовила чоловіка все-таки піти на вечір зустрічі випускників, а сама почала готуватися... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 37, як Катя вирішила постояти за свого Пірожулю.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-36" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 36</a></p>

Наталія Богданівна намагається влаштувати особисте життя

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Наталія Богданівна намагається влаштувати особисте життя

Жінка гідна любові в будь-якому віці. А вже така видна жінка, як Наталя Богданівна - тим більше!

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 37 від 19.12.2018 почалася, можливо, нова історія кохання.

Наталія Богданівна, як зазвичай, лаялася в ЖЕКу через відключення гарячої води. І тут доля постукала в її двері... Точніше - вона сама постукала дверима по носі своєї долі. Все сталося, як у кіно: розлючена Наталія Богданівна ледь не покалічила кербуда одного з сусідніх будинків, відомого красеня Олексія Володимировича. А він взяв і запросив її в кіно... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 37 серія, як пройшло несподіване побачення Наталії Богданівни!

Олексій Володимирович виявився навіть більш галантним кавалером, ніж очікувала його руда дама. Він навіть не поцілував її після першого побачення, і поводився так стримано і інтелігентно, що Наталя Богданівна почала переживати. А що, якщо вона йому зовсім не подобається? Вона навіть звернулася за допомогою до Єрмакових, сподіваючись на підтримку Насті як професійного психолога.

Настя сказала, що у неї дуже мало матеріалів для того, щоб дати раду. Тому і запропонувала організувати стеження за голубками... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 37, чи змогла Наталя Богданівна нарешті влаштувати своє особисте життя!

А Катя вирішила відновити репутацію чоловіка. Паша завжди був розумним і сором'язливим хлопчиком, тому у школі у нього були проблеми. Минуло багато років, а він досі принципово не ходить на зустрічі випускників. Була в його шкільному житті пара моментів, про які він не хотів би згадувати... Дізнайтеся подробиці в улюбленої комедії Коли ми вдома.

Зате у Каті народився хитрий план. Вона намовила чоловіка все-таки піти на вечір зустрічі випускників, а сама почала готуватися... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 37, як Катя вирішила постояти за свого Пірожулю.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 36