Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Конкурс на саму смішну історію: найкращі спогади
<p>Григорій Іванович постійно знаходиться в пошуках грошей. І ось йому підвернулася чудова можливість виграти пристойну суму!</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank"><strong>Коли ми вдома 5 сезон</strong></a><strong> серія 38 від 20.12.2018 герої віддавалися спогадам. </strong></p><p>Скільки смішного, доброго і романтичного відбувалося в їхньому житті! Вже 5 сезонів історія п'яти українських сімей радує серця глядачів. Давайте згадаємо найяскравіші моменти серіалу Коли ми вдома 2018!</p><p>Григорій Бакулін і його невгасимий ентузіазм змусили всіх мешканців будинку згадати найсмішніші випадки з життя.</p><p>Справа в тому, що Григорій Іванович вирішив взяти участь в конкурсі на саму смішну історію з життя. Переможець отримує 10 000 гривень! Бакулін просто не міг упустити таку можливість. Є тільки одна проблемка: дружина заборонила писати про їхню сім'ю. Адже у Бакуліна вже був сумний досвід з конкурсами, коли Григорій Іванович вирішив відправити фотографію Наді без її відома...</p><p>Григорій Іванович вирішив походити по сусідах і попитати їх історії. А щоб не ділитися виграшем, хитрий дід вирішив піти обманним шляхом. Андрію і Тарасу він сказав, що смішна історія йому потрібна для шкільного твору онука, Єрмаковим - що він пише книгу. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 38, чому Григорію Івановичу не варто було брехати.</p><p>Зате інші герої улюбленої комедії Колі ми вдома насолодилися найсвітлішими спогадами зі свого життя. Звичайно, не обійшлося і без конфліктів. Андрій і Тарас почали змагатися - чия історія виявиться смішніше, Олег і Настя Єрмакова згадали один одному всі проколи, а Катя з Пашею намагалися згадати найромантичніший випадок із життя їх пари... Згадайте і ви - дивіться серіал Коли ми вдома 5 сезон серія 38 від 20.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-37" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 37</a></p>

Конкурс на саму смішну історію: найкращі спогади

Всі серії | Сезон 5

Конкурс на саму смішну історію: найкращі спогади

Григорій Іванович постійно знаходиться в пошуках грошей. І ось йому підвернулася чудова можливість виграти пристойну суму!

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 38 від 20.12.2018 герої віддавалися спогадам.

Скільки смішного, доброго і романтичного відбувалося в їхньому житті! Вже 5 сезонів історія п'яти українських сімей радує серця глядачів. Давайте згадаємо найяскравіші моменти серіалу Коли ми вдома 2018!

Григорій Бакулін і його невгасимий ентузіазм змусили всіх мешканців будинку згадати найсмішніші випадки з життя.

Справа в тому, що Григорій Іванович вирішив взяти участь в конкурсі на саму смішну історію з життя. Переможець отримує 10 000 гривень! Бакулін просто не міг упустити таку можливість. Є тільки одна проблемка: дружина заборонила писати про їхню сім'ю. Адже у Бакуліна вже був сумний досвід з конкурсами, коли Григорій Іванович вирішив відправити фотографію Наді без її відома...

Григорій Іванович вирішив походити по сусідах і попитати їх історії. А щоб не ділитися виграшем, хитрий дід вирішив піти обманним шляхом. Андрію і Тарасу він сказав, що смішна історія йому потрібна для шкільного твору онука, Єрмаковим - що він пише книгу. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 38, чому Григорію Івановичу не варто було брехати.

Зате інші герої улюбленої комедії Колі ми вдома насолодилися найсвітлішими спогадами зі свого життя. Звичайно, не обійшлося і без конфліктів. Андрій і Тарас почали змагатися - чия історія виявиться смішніше, Олег і Настя Єрмакова згадали один одному всі проколи, а Катя з Пашею намагалися згадати найромантичніший випадок із життя їх пари... Згадайте і ви - дивіться серіал Коли ми вдома 5 сезон серія 38 від 20.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 37