Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Жіноча дружба та інші неприємності
<p><strong>Кажуть, що жіночої дружби не існує. Марина і Оксана були впевнені, що вони - живий доказ зворотного. Поки один випадок не змусив їх засумніватися...</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 39 від 21.12.2018 Марина і Оксана пройшли через найстрашніше випробування для подруг, яке тільки можна уявити: вони купили однакові сукні... Проблема в тому, що вони збиралися піти на один і той же захід - значить, вони не можуть з'явитися на людях в ідентичному одязі. Марина по доброті душевній хотіла поступитися подрузі і пошукати собі інший наряд, але Андрій випадково підлив масла у вогонь. Чоловік нагадав Марині про те, що вона весь час поступається Оксані. З тих пір, як Місюра завагітніла і народила дитину, Марина почала здувати з подруги пилинки.</p><p>Невже і цього разу вона повинна поступитися Оксані? Адже Марині так йде це чудове синє плаття... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, як між подругами розв'язалася справжня жіноча війна.</p><p><strong>Паша нарешті захистив дисертацію. Це велика радість і для нього, і для його дружини Каті. Тепер Пірожуля зможе отримати ступінь кандидата наук і - що важливо! - надбавку до зарплати.</strong></p><p>У той же день Катя почала отримувати дивні дзвінки. Невідомий якимось чином вистежив дружину Паші і почав їй погрожувати. Вимагач заявив, що робота Паші - це стовідсотковий плагіат. І якщо Катя не заплатить шантажисту, про це дізнаються всі. Науковій кар'єрі Пірожулі може настати кінець!</p><p>Катя не вірить, що її коханий чоловік міг вкрасти чужу роботу. Але ризик надто великий... Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 2018 39 серія, як Катя намагалася врятувати кар'єру Паші.</p><p>Григорій Бакулін не виявив у своїй поштовій скриньці повістку. Зателефонувавши до військкомату, він дізнався, що його перевели у глибокий запас... через вік. Григорій Іванович зовсім не вважає себе старим. Тепер він має намір довести собі і всім оточуючим, що колишніх прапорщиків не буває! Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 39 серія від 21.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Григорій Бакулін відправився на військові збори.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-38" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон 39 серія</a></p>

Жіноча дружба та інші неприємності

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Жіноча дружба та інші неприємності

Кажуть, що жіночої дружби не існує. Марина і Оксана були впевнені, що вони - живий доказ зворотного. Поки один випадок не змусив їх засумніватися...

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 39 від 21.12.2018 Марина і Оксана пройшли через найстрашніше випробування для подруг, яке тільки можна уявити: вони купили однакові сукні... Проблема в тому, що вони збиралися піти на один і той же захід - значить, вони не можуть з'явитися на людях в ідентичному одязі. Марина по доброті душевній хотіла поступитися подрузі і пошукати собі інший наряд, але Андрій випадково підлив масла у вогонь. Чоловік нагадав Марині про те, що вона весь час поступається Оксані. З тих пір, як Місюра завагітніла і народила дитину, Марина почала здувати з подруги пилинки.

Невже і цього разу вона повинна поступитися Оксані? Адже Марині так йде це чудове синє плаття... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, як між подругами розв'язалася справжня жіноча війна.

Паша нарешті захистив дисертацію. Це велика радість і для нього, і для його дружини Каті. Тепер Пірожуля зможе отримати ступінь кандидата наук і - що важливо! - надбавку до зарплати.

У той же день Катя почала отримувати дивні дзвінки. Невідомий якимось чином вистежив дружину Паші і почав їй погрожувати. Вимагач заявив, що робота Паші - це стовідсотковий плагіат. І якщо Катя не заплатить шантажисту, про це дізнаються всі. Науковій кар'єрі Пірожулі може настати кінець!

Катя не вірить, що її коханий чоловік міг вкрасти чужу роботу. Але ризик надто великий... Дивіться в улюбленій комедії Коли ми вдома 2018 39 серія, як Катя намагалася врятувати кар'єру Паші.

Григорій Бакулін не виявив у своїй поштовій скриньці повістку. Зателефонувавши до військкомату, він дізнався, що його перевели у глибокий запас... через вік. Григорій Іванович зовсім не вважає себе старим. Тепер він має намір довести собі і всім оточуючим, що колишніх прапорщиків не буває! Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон 39 серія від 21.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Григорій Бакулін відправився на військові збори.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон 39 серія