Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Битва за підвал
<p>Наталія Богданівна вважала себе найкращим домоврядником. Але тепер вона може втратити повагу всіх інших жителів.</p><p>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 4 Наталія Богданівна вирішила підзаробити на нерухомості: вона здала в оренду підвал. </p><p>Григорій Бакулін вважає це приміщення своїм, але бабулю-підприємця не дуже цікавить думка сусіда. Вона вважає, що має повне право розпоряджатися житлоплощею - не дарма ж їй подарували кухоль кращого домоврядника!</p><p><strong>Наталія Богданівна не врахувала тільки одну маленьку деталь - рід заняття її орендарів.</strong> Бородаті дядьки у шкіряних куртках виявилися справжніми байкерами, яких не хвилює тиша і спокій у будинку. Тепер бабусі потрібно повернути все як було, і вона готова звертатися у будь-які вищі інстанції! Наталія Богданівна дійшла до самого заступника мера... Чи вийде у неї впоратися з цілою бандою брутальних мужиків? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 серія 4.</p><p><strong>Катя в черговий раз затопила квартиру Насті та Олега.</strong></p><p>Дівчина так засмутилася через невдалі весільні фото, що просто забула про включену воду. Винуватий Паша тут же приніс Єрмаковим гроші за завданий дружиною збиток. Нещастя виявилося на руку Насті, адже вона вже давно відкладає на повноцінний ремонт у ванній. Однак виявилося, що Олег вже витратив частину відкладених коштів, і навіть не порадився зі своєю другою половинкою! Тепер у сім'ї Єрмакових назріває повномасштабна війна. Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 4, до чого може привести непорозуміння між подружжям.</p><p><strong>А невтішна Катя ніяк не може заспокоїтися через злощасні фото.</strong></p><p>Її настільки засмутила погана робота фотографа, що вона готова відіграти весілля наново! Такий розклад зовсім не влаштовує Пашу, тому він звернувся за допомогою до своїх друзів - Тараса і Андрія. А їм якраз потрібні гроші на ліцензійну гру... Дивіться у комедії Колі ми вдома 2018 серія 4, як вони намагаються відновити весільні фото з нуля.</p><p><strong>Улюблена комедія Коли ми вдома продовжує розповідати історію таких несхожих одна на одну українських сімей.</strong> Вони завжди готові прийти один одному на виручку - правда, результат після такої допомоги буває непердбачуваним. Не пропустіть нові серії Коли ми вдома 5 сезон!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-3" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 3</a></p>

Битва за підвал

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Битва за підвал

Наталія Богданівна вважала себе найкращим домоврядником. Але тепер вона може втратити повагу всіх інших жителів.

У комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 4 Наталія Богданівна вирішила підзаробити на нерухомості: вона здала в оренду підвал.

Григорій Бакулін вважає це приміщення своїм, але бабулю-підприємця не дуже цікавить думка сусіда. Вона вважає, що має повне право розпоряджатися житлоплощею - не дарма ж їй подарували кухоль кращого домоврядника!

Наталія Богданівна не врахувала тільки одну маленьку деталь - рід заняття її орендарів. Бородаті дядьки у шкіряних куртках виявилися справжніми байкерами, яких не хвилює тиша і спокій у будинку. Тепер бабусі потрібно повернути все як було, і вона готова звертатися у будь-які вищі інстанції! Наталія Богданівна дійшла до самого заступника мера... Чи вийде у неї впоратися з цілою бандою брутальних мужиків? Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 серія 4.

Катя в черговий раз затопила квартиру Насті та Олега.

Дівчина так засмутилася через невдалі весільні фото, що просто забула про включену воду. Винуватий Паша тут же приніс Єрмаковим гроші за завданий дружиною збиток. Нещастя виявилося на руку Насті, адже вона вже давно відкладає на повноцінний ремонт у ванній. Однак виявилося, що Олег вже витратив частину відкладених коштів, і навіть не порадився зі своєю другою половинкою! Тепер у сім'ї Єрмакових назріває повномасштабна війна. Дивіться у серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 4, до чого може привести непорозуміння між подружжям.

А невтішна Катя ніяк не може заспокоїтися через злощасні фото.

Її настільки засмутила погана робота фотографа, що вона готова відіграти весілля наново! Такий розклад зовсім не влаштовує Пашу, тому він звернувся за допомогою до своїх друзів - Тараса і Андрія. А їм якраз потрібні гроші на ліцензійну гру... Дивіться у комедії Колі ми вдома 2018 серія 4, як вони намагаються відновити весільні фото з нуля.

Улюблена комедія Коли ми вдома продовжує розповідати історію таких несхожих одна на одну українських сімей. Вони завжди готові прийти один одному на виручку - правда, результат після такої допомоги буває непердбачуваним. Не пропустіть нові серії Коли ми вдома 5 сезон!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 3