Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Тарас і сила матріархату
<p><strong>Тарас </strong><strong>із жахом зрозумів, що жінки в його родині не дають йому слова. Як жити сучасному українському чоловікові в умовах матріархату? А ще виявилося, що така проблема є не тільки у нього...</strong></p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5">Коли ми вдома 5 сезон</a> 40 серія від 24.12.2018 Оксана і Наталя Богданівна об'єдналися проти Тараса. У всякому разі, так йому здалося.</p> <p>Він купив доньці ляльку, але мама і дружина розкритикували його вибір. Виявляється, вони вже все пригледіли без нього. До Тараса почало доходити, що його думка нікого не цікавить в цьому жіночому царстві... Дивіться в улюбленої комедії Коли ми вдома 2018, як жіноча половина сімейства не дає спокійно жити Тарасу.</p> <p>Він трохи подумав і зрозумів, де знайти союзника: потрібен син!</p> <p>У Тараса перед очима безліч чудових прикладів: Андрія завжди виправдовує син, онук Славик допомагає Григорію Івановичу втекти з-під нагляду дружини, а в родині Єрмакових сили розділилися порівну - батько і син проти матері та дочки.</p> <p><strong>Тепер Тарас намагається переконати свою дружину в тому, що ще одна дитина - це хороша ідея... Проблема в тому, що Оксана поки що не готова народжувати ще раз! Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 40 серія, чи вийшло у Тараса переконати свою дружину.</strong></p> <p>Катя виявила, що вона одружена з абсолютно черствою людиною.</p> <p>Вони з Пашею дивилися фільм «Білий Бім, чорне вухо». Катя кожен раз ридає при перегляді цієї кінокартини, але ось Паша чомусь залишився абсолютно байдужим до долі собак ... Катя жахнулася: невже у її чоловіка немає серця? Може, він і під час «Короля лева» не плакав, коли помер тато Сімби?</p> <p>Занепокоївшись нечутливістю Пірожулі, Катя потягла його до психолога. Благо, у них завжди під рукою є Настя Єрмакова, яка готова надати допомогу улюбленим друзям. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 40 від 24.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Пашу довели до сліз під час сеансу.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-39">Коли ми вдома 5 сезон 39 серія</a></p>

Тарас і сила матріархату

Всі серії | Сезон 5

Тарас і сила матріархату

Тарас із жахом зрозумів, що жінки в його родині не дають йому слова. Як жити сучасному українському чоловікові в умовах матріархату? А ще виявилося, що така проблема є не тільки у нього...

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон 40 серія від 24.12.2018 Оксана і Наталя Богданівна об'єдналися проти Тараса. У всякому разі, так йому здалося.

Він купив доньці ляльку, але мама і дружина розкритикували його вибір. Виявляється, вони вже все пригледіли без нього. До Тараса почало доходити, що його думка нікого не цікавить в цьому жіночому царстві... Дивіться в улюбленої комедії Коли ми вдома 2018, як жіноча половина сімейства не дає спокійно жити Тарасу.

Він трохи подумав і зрозумів, де знайти союзника: потрібен син!

У Тараса перед очима безліч чудових прикладів: Андрія завжди виправдовує син, онук Славик допомагає Григорію Івановичу втекти з-під нагляду дружини, а в родині Єрмакових сили розділилися порівну - батько і син проти матері та дочки.

Тепер Тарас намагається переконати свою дружину в тому, що ще одна дитина - це хороша ідея... Проблема в тому, що Оксана поки що не готова народжувати ще раз! Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 40 серія, чи вийшло у Тараса переконати свою дружину.

Катя виявила, що вона одружена з абсолютно черствою людиною.

Вони з Пашею дивилися фільм «Білий Бім, чорне вухо». Катя кожен раз ридає при перегляді цієї кінокартини, але ось Паша чомусь залишився абсолютно байдужим до долі собак ... Катя жахнулася: невже у її чоловіка немає серця? Може, він і під час «Короля лева» не плакав, коли помер тато Сімби?

Занепокоївшись нечутливістю Пірожулі, Катя потягла його до психолога. Благо, у них завжди під рукою є Настя Єрмакова, яка готова надати допомогу улюбленим друзям. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 40 від 24.12.2018 на сайті Teleportal.ua, як Пашу довели до сліз під час сеансу.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон 39 серія