Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Марина проти Андрія: нечесна гра
<p><strong>У родині Єрмакових оголошено надзвичайний стан: Дмитро заявив батькам, що він хоче одружитися... І з ким!</strong></p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 41 від 25.12.2018 Дмитро покликав своїх батьків на серйозну розмову. Олег і Настя думали, що син хоче новий планшет, і вже були готові рішуче йому відмовити, коли той ошелешив їх зовсім несподіваною новиною. Юний Дмитро оголосив, що зустрів кохання всього свого життя і хоче з нею одружитися! Обраницю молодшого Єрмакова звуть Ліка. Мало того, що у дівчини дивне ім'я, так вона ще й виглядає... Як - дізнайтеся в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 41!</p> <p>Як переконати сина в тому, що йому ще рано одружуватися? Відправити його в клуб? Спалити паспорт? Або... просто познайомитися з його обраницею? Дивіться в комедії Коли ми вдома 2018 41 серія, як Олег і Настя намагалися позбутися від потенційної невістки. А може, ця дівчина - доля юного Єрмакова? Або просто швидкоплинне захоплення?</p> <p>Марина вирішила висунути свою кандидатуру на посаду глави батьківського комітету в дитячому саду сина. Андрій теж вирішив взяти участь у змаганні - він пішов проти своєї дружини! Справа в тому, що чоловік і жінка Макаренко абсолютно не сходяться на думці про те, яким має бути ідеальне дитинство. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 41, як Марина і Андрій змагалися за одну і ту ж посаду. Обидва застосовували брудні трюки, аби обійти конкурента!</p> <p>Григорій Бакулін вирішив записатися на чемпіонат з риболовлі «Золотий окунь». Одна біда: участь стоїть 5 000 гривень, а у Григорія Івановича, як зазвичай, немає грошей... Тоді Славко підкинув своєму дідові чудову ідею. За прикладом онука, Бакулін вирішив стати блогером... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 41 від 25.12.2018, як Григорій Іванович навчався стрімити.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-40">Коли ми вдома 5 сезон серія 40</a></p>

Марина проти Андрія: нечесна гра

Всі серії | Сезон 5

Марина проти Андрія: нечесна гра

У родині Єрмакових оголошено надзвичайний стан: Дмитро заявив батькам, що він хоче одружитися... І з ким!

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 41 від 25.12.2018 Дмитро покликав своїх батьків на серйозну розмову. Олег і Настя думали, що син хоче новий планшет, і вже були готові рішуче йому відмовити, коли той ошелешив їх зовсім несподіваною новиною. Юний Дмитро оголосив, що зустрів кохання всього свого життя і хоче з нею одружитися! Обраницю молодшого Єрмакова звуть Ліка. Мало того, що у дівчини дивне ім'я, так вона ще й виглядає... Як - дізнайтеся в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 41!

Як переконати сина в тому, що йому ще рано одружуватися? Відправити його в клуб? Спалити паспорт? Або... просто познайомитися з його обраницею? Дивіться в комедії Коли ми вдома 2018 41 серія, як Олег і Настя намагалися позбутися від потенційної невістки. А може, ця дівчина - доля юного Єрмакова? Або просто швидкоплинне захоплення?

Марина вирішила висунути свою кандидатуру на посаду глави батьківського комітету в дитячому саду сина. Андрій теж вирішив взяти участь у змаганні - він пішов проти своєї дружини! Справа в тому, що чоловік і жінка Макаренко абсолютно не сходяться на думці про те, яким має бути ідеальне дитинство. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 41, як Марина і Андрій змагалися за одну і ту ж посаду. Обидва застосовували брудні трюки, аби обійти конкурента!

Григорій Бакулін вирішив записатися на чемпіонат з риболовлі «Золотий окунь». Одна біда: участь стоїть 5 000 гривень, а у Григорія Івановича, як зазвичай, немає грошей... Тоді Славко підкинув своєму дідові чудову ідею. За прикладом онука, Бакулін вирішив стати блогером... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 41 від 25.12.2018, як Григорій Іванович навчався стрімити.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 40