Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катя, Паша і мексиканські пристрасті
<p><span style="font-size:10.0pt">Надія Бакуліна з головою пірнула в мексиканські серіали. Але і в житті досить яскравих подій: Катя намагається повернути пристрасть у відносини з Пашею, а Олег отримав кубок за свої досягнення і мало не втратив Настю...</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 43 від 27.12.2018 Катя вирішила прислухатися до ради подруги і внести «перчинку» у подружнє життя.</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Все почалося з того, що Паша, Катя і пара їх друзів сиділи в ресторані. Спочатку друзі захоплено лаялися, а потім почали з таким же ентузіазмом цілуватися. Тихим і спокійним Толмачовим така поведінка здалося як мінімум дивною.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Подруга Каті розповіла про те, що вони з хлопцем постійно сваряться. І все це - заради бурхливого примирення. Дивлячись на те, як спілкується ця парочка, Катя теж захотіла внести трохи пристрасті в їх з Пашею будні. Одна проблема: з милим Пірожулей не так вже просто посваритися... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 43 серія, як Катя намагалася розпалити в чоловіка пристрасть.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Настя несподівано почала вести себе підозріло мило. Олег повернувся додому під ранок і п'яним, проте дружина не стала його пиляти: замість цього вона запропонувала чоловікові мінералку і свіжозварений суп.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Олег подумав, що опинився в раю, але він недовго радів. Згодом він почав підозрювати, що дружина збирається від нього піти. Адже кажуть, що саме так все і починається? Спочатку партнер перестає скандалити, потім віддаляється, а потім ... Олег зрозумів, що він не готовий відпускати свою Настю. Але як утримати дружину, якщо у неї з'явився інший? Дивіться в улюбленої комедії Колі ми вдома 2018, як Олег намагається врятувати свій шлюб. Чому поведінка Насті несподівано змінилося? І чи дійсно у неї з'явився інший чоловік? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Коли ми вдома 5 сезон серія 43 від 27.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">А Надія Бакуліна пішла у вигаданий світ мексиканських серіалів. Чоловік навчив її, як дивитися улюблені мелодрами в Інтернеті. І тепер Надю нічого не цікавить - ні чоловік, ні вечеря, ні прогулянки по парку... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, як Надя ледь не пожертвувала шлюбом заради серіалів.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-42">Коли ми вдома 5 сезон серія 42</a></span></p>

Катя, Паша і мексиканські пристрасті

Всі серії | Сезон 5

Катя, Паша і мексиканські пристрасті

Надія Бакуліна з головою пірнула в мексиканські серіали. Але і в житті досить яскравих подій: Катя намагається повернути пристрасть у відносини з Пашею, а Олег отримав кубок за свої досягнення і мало не втратив Настю...

У серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 43 від 27.12.2018 Катя вирішила прислухатися до ради подруги і внести «перчинку» у подружнє життя.

Все почалося з того, що Паша, Катя і пара їх друзів сиділи в ресторані. Спочатку друзі захоплено лаялися, а потім почали з таким же ентузіазмом цілуватися. Тихим і спокійним Толмачовим така поведінка здалося як мінімум дивною.

Подруга Каті розповіла про те, що вони з хлопцем постійно сваряться. І все це - заради бурхливого примирення. Дивлячись на те, як спілкується ця парочка, Катя теж захотіла внести трохи пристрасті в їх з Пашею будні. Одна проблема: з милим Пірожулей не так вже просто посваритися... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018 43 серія, як Катя намагалася розпалити в чоловіка пристрасть.

Настя несподівано почала вести себе підозріло мило. Олег повернувся додому під ранок і п'яним, проте дружина не стала його пиляти: замість цього вона запропонувала чоловікові мінералку і свіжозварений суп.

Олег подумав, що опинився в раю, але він недовго радів. Згодом він почав підозрювати, що дружина збирається від нього піти. Адже кажуть, що саме так все і починається? Спочатку партнер перестає скандалити, потім віддаляється, а потім ... Олег зрозумів, що він не готовий відпускати свою Настю. Але як утримати дружину, якщо у неї з'явився інший? Дивіться в улюбленої комедії Колі ми вдома 2018, як Олег намагається врятувати свій шлюб. Чому поведінка Насті несподівано змінилося? І чи дійсно у неї з'явився інший чоловік? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться Коли ми вдома 5 сезон серія 43 від 27.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

А Надія Бакуліна пішла у вигаданий світ мексиканських серіалів. Чоловік навчив її, як дивитися улюблені мелодрами в Інтернеті. І тепер Надю нічого не цікавить - ні чоловік, ні вечеря, ні прогулянки по парку... Дивіться в серіалі Коли ми вдома 2018, як Надя ледь не пожертвувала шлюбом заради серіалів.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 42