Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Андрій таТарас борються за звання кращого батька
<p>Між Андрієм та Тарасом назріває неабияке протистояння. Вони мають намір з'ясувати, хто з них - найкращий батько.</p><p>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 7 Андрій і Тарас зайнялися вихованням дітей. Їхні дружини не завжди у захваті від їх методів, і вони обоє готові підлити масла у вогонь. Вони виставляють один одного у поганому світлі, аби довести, що тільки один з них може вважатися найкращим батьком. Дивіться у в серіалі Коли ми вдома 2018, хто з них переможе в цій боротьбі.</p><p><strong>У будинку Бакуліних було звичайнісінький ранок, коли Славік раптом вирішив запитати у бабусі і дідуся, що таке інтим.</strong></p><p>Надія і Григорій не знайшли, що відповісти допитливому хлопчику, тому відклали освітню лекцію на потім.</p><p>Бакуліни в Коли ми вдома 5 сезон звернулися за допомогою до всіх своїх знайомих батьків. Адже хтось же з них вже проводив подібні бесіди? Андрій і Тарас навіть тут примудрилися позмагатися, адже тільки кращий тато може добре пояснити дитині таку делікатну тему. Дивіться у комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 7, як друзі розповідають Славіку про інтим.</p><p>Та й самі Бакуліни - не найкращі оповідачі. Вони вирішили звернутися за допомогою до дипломованого психолога Насті Єрмакової. Та тільки бабуся і дідусь швидше заважають Насті, ніж допомагають... Чим закінчилася ця кумедна історія? Дізнайтеся в комедії Колі ми вдома 2018 7 серія.</p><p><strong>А ось Наталія Богданівна, схоже, закохалася...</strong></p><p>Після чергового відключення води брава бабуся вирішила зателефонувати до ЖЕКу і влаштувати там скандал, але її просто зачарував голос нового начальника! Наталія Богданівна тут же забула про всі свої претензії. Тепер вона просто хоче зустрітися із чоловіком, який говорить таким солодким голосом. Хто ж він, таємничий Всеволод Володимирович? Дивіться історію кохання Наталії Богданівни в серіалі Коли ми вдома.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-6" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 6</a></p>

Андрій таТарас борються за звання кращого батька

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 5
Сезон 5
Сезон 3-4
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

Андрій таТарас борються за звання кращого батька

Між Андрієм та Тарасом назріває неабияке протистояння. Вони мають намір з'ясувати, хто з них - найкращий батько.

У комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 7 Андрій і Тарас зайнялися вихованням дітей. Їхні дружини не завжди у захваті від їх методів, і вони обоє готові підлити масла у вогонь. Вони виставляють один одного у поганому світлі, аби довести, що тільки один з них може вважатися найкращим батьком. Дивіться у в серіалі Коли ми вдома 2018, хто з них переможе в цій боротьбі.

У будинку Бакуліних було звичайнісінький ранок, коли Славік раптом вирішив запитати у бабусі і дідуся, що таке інтим.

Надія і Григорій не знайшли, що відповісти допитливому хлопчику, тому відклали освітню лекцію на потім.

Бакуліни в Коли ми вдома 5 сезон звернулися за допомогою до всіх своїх знайомих батьків. Адже хтось же з них вже проводив подібні бесіди? Андрій і Тарас навіть тут примудрилися позмагатися, адже тільки кращий тато може добре пояснити дитині таку делікатну тему. Дивіться у комедії Коли ми вдома 5 сезон серія 7, як друзі розповідають Славіку про інтим.

Та й самі Бакуліни - не найкращі оповідачі. Вони вирішили звернутися за допомогою до дипломованого психолога Насті Єрмакової. Та тільки бабуся і дідусь швидше заважають Насті, ніж допомагають... Чим закінчилася ця кумедна історія? Дізнайтеся в комедії Колі ми вдома 2018 7 серія.

А ось Наталія Богданівна, схоже, закохалася...

Після чергового відключення води брава бабуся вирішила зателефонувати до ЖЕКу і влаштувати там скандал, але її просто зачарував голос нового начальника! Наталія Богданівна тут же забула про всі свої претензії. Тепер вона просто хоче зустрітися із чоловіком, який говорить таким солодким голосом. Хто ж він, таємничий Всеволод Володимирович? Дивіться історію кохання Наталії Богданівни в серіалі Коли ми вдома.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 6