Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Супергерой Полісмен на варті порядку
<p>Улюблений серіал Коли ми вдома перетворився на справжній супергеройський блокбастер! Не пропустіть пригоди Полісмена - такого ви ще не бачили.</p><p>У будинку головних героїв <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон</a> серія 9 оселився новий мешканець, який не дає спокою всім іншим. Він голосно слухає музику, приставав до Каті, обстріляв Надію Бакуліну і припаркувався на дитячому майданчику. Коли Андрій Макаренко повернувся з відрядження, мешканці будинку зустрічали його, як героя: нарешті з'явилася людина, яка зможе приборкати хулігана! Андрій тут же забрав порушника спокою у відділення поліції. Однак начальник не тільки відпустив юного мажора, а і заборонив до нього наближатися, адже хлопчина - син депутата. Андрій тепер нічого не може зробити, щоб захистити свій будинок від нахаби. Ось тут-то на допомогу і приходить незнайомець у масці... Дивіться захоплюючу історію про боротьбу за тишу і спокій будинку в комедії Колі ми вдома 2018 9 серія.</p><p><strong>У житті Насті Єрмакової сталася велика подія: сімейний журнал номінував її на звання кращого психолога.</strong></p><p>Настя дуже переживає в очікуванні церемонії нагородження. Вона старанно готується, у той час як домочадці постійно її відволікають - чоловік не може самостійно купити продукти, дочка розбила телефон, а син став млявим і дратівливим. Можливо, їм дійсно потрібна допомога Насті? Але вона не бачить перед собою нічого, крім майбутньої церемонії... Серіал Коли ми вдома 2018 показує, як часом буває важко вибирати між кар'єрою і сім'єю.</p><p><strong>А ось найбільш бойову бабусю Коли ми вдома Наталію Богданівну, схоже, наврочили!</strong></p><p>Варто їй взяти на руки улюблену внучку, як та починає плакати. Наталія Богданівна не на жарт перелякалася і почала пробувати всі доступні способи, в тому числі дивний експериментальний обряд. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 9, як Наталя Богданівна звернулася до магії.</p><p><strong>Пригоди супергероя Полісмена, таємничий пристріт, сімейні проблеми - герої Коли ми вдома не встигають нудьгувати. </strong>Не пропустіть жодної події з їхнього життя в улюбленій комедії Коли ми вдома.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vdoma/sezon-5/seriya-8" target="_blank">Коли ми вдома 5 сезон серія 8</a></p>

Супергерой Полісмен на варті порядку

Всі серії | Сезон 5

Супергерой Полісмен на варті порядку

Улюблений серіал Коли ми вдома перетворився на справжній супергеройський блокбастер! Не пропустіть пригоди Полісмена - такого ви ще не бачили.

У будинку головних героїв Коли ми вдома 5 сезон серія 9 оселився новий мешканець, який не дає спокою всім іншим. Він голосно слухає музику, приставав до Каті, обстріляв Надію Бакуліну і припаркувався на дитячому майданчику. Коли Андрій Макаренко повернувся з відрядження, мешканці будинку зустрічали його, як героя: нарешті з'явилася людина, яка зможе приборкати хулігана! Андрій тут же забрав порушника спокою у відділення поліції. Однак начальник не тільки відпустив юного мажора, а і заборонив до нього наближатися, адже хлопчина - син депутата. Андрій тепер нічого не може зробити, щоб захистити свій будинок від нахаби. Ось тут-то на допомогу і приходить незнайомець у масці... Дивіться захоплюючу історію про боротьбу за тишу і спокій будинку в комедії Колі ми вдома 2018 9 серія.

У житті Насті Єрмакової сталася велика подія: сімейний журнал номінував її на звання кращого психолога.

Настя дуже переживає в очікуванні церемонії нагородження. Вона старанно готується, у той час як домочадці постійно її відволікають - чоловік не може самостійно купити продукти, дочка розбила телефон, а син став млявим і дратівливим. Можливо, їм дійсно потрібна допомога Насті? Але вона не бачить перед собою нічого, крім майбутньої церемонії... Серіал Коли ми вдома 2018 показує, як часом буває важко вибирати між кар'єрою і сім'єю.

А ось найбільш бойову бабусю Коли ми вдома Наталію Богданівну, схоже, наврочили!

Варто їй взяти на руки улюблену внучку, як та починає плакати. Наталія Богданівна не на жарт перелякалася і почала пробувати всі доступні способи, в тому числі дивний експериментальний обряд. Дивіться в серіалі Коли ми вдома 5 сезон серія 9, як Наталя Богданівна звернулася до магії.

Пригоди супергероя Полісмена, таємничий пристріт, сімейні проблеми - герої Коли ми вдома не встигають нудьгувати. Не пропустіть жодної події з їхнього життя в улюбленій комедії Коли ми вдома.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Коли ми вдома 5 сезон серія 8