Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Усе не випадково: перше знайомство Олени й Інни
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У драматичному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 1 серія від 23.09.2019 квіткарка Олена Гончар отримала погану новину: власники оранжереї, де вона працює, вирішили зупинити рослинний бізнес і звільнити працівників теплиці. Для жінки це найболючіший удар, адже вона все своє життя присвятила рослинам! Однак на обурення немає часу – потрібно негайно шукати нову роботу. Десятки резюме, фірм і наукових центрів… Поки все тихо. Щоб геть не з’їхати з глузду, Олена в 1 серії серіалу «Вибір матері» влаштувалася до місцевої школи вчителькою початкових класів.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Уже на першому уроці увагу Олени привернула одна учениця – Інна Марчук. Дівчина намалювала три червоних тюльпани замість вази. Як тільки однокласники Інни почули, що дівчина не впоралася із завданням, то відразу почали її ображати. Дурепа, нехлюйка, замурза… Від хвилі негативу Інна зніяковіла. Але в серіалі СТБ «Вибір матері» серія 1 Олена вперше заступилася за дівчинку та поставила її за приклад іншим. Як відреагували інші учні на вчинок вчительки? Дізнайтеся вже за мить.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Увечері, після уроків, Олена Гончар зустріла на вулиці Інну. Дівчинка блукала темним парком, шукала скляні пляшки для місцевого безхатька та взагалі не поспішала додому. Але чому? Невже Інна не хотіла йти додому? Щоб бути спокійною за неповнолітню ученицю, Олена в 1 серії «Вибір матері» (2019) вирішила провести дівчинку додому. Однак у будинку Інни нікого не було, а мобільний її мами був вимкнений… Куди зникли рідні дівчини? І чи вони в неї є? Відповідь – далі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олена Гончар не мала іншого виходу, як забрати дівчинку до себе додому, нагодувати теплою, смачною вечерею та вкласти спати. Та вчителька помітила: Інна виглядає змарнілою, голодною та недоглянутою. Ба більше, вона навіть забрала із собою шкільний обід. А коли Олена подала вечерю, то Інна накинулася на їжу, ніби ніколи її не бачила. Здається, про дівчину взагалі ніхто не турбується…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн «Вибір матері» 1 серія від 23.09.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся про важку долю неповнолітньої Інни.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тепер ви можете дивитися всі серії нового серіалу «Вибір матері» на Телепорталі. Шукайте нові епізоди на сайті відразу після телеефіру на СТБ.</span></p>

Усе не випадково: перше знайомство Олени й Інни

Всі серії | Сезон 1

Усе не випадково: перше знайомство Олени й Інни

У драматичному серіалі «Вибір матері» 1 серія від 23.09.2019 квіткарка Олена Гончар отримала погану новину: власники оранжереї, де вона працює, вирішили зупинити рослинний бізнес і звільнити працівників теплиці. Для жінки це найболючіший удар, адже вона все своє життя присвятила рослинам! Однак на обурення немає часу – потрібно негайно шукати нову роботу. Десятки резюме, фірм і наукових центрів… Поки все тихо. Щоб геть не з’їхати з глузду, Олена в 1 серії серіалу «Вибір матері» влаштувалася до місцевої школи вчителькою початкових класів.

Уже на першому уроці увагу Олени привернула одна учениця – Інна Марчук. Дівчина намалювала три червоних тюльпани замість вази. Як тільки однокласники Інни почули, що дівчина не впоралася із завданням, то відразу почали її ображати. Дурепа, нехлюйка, замурза… Від хвилі негативу Інна зніяковіла. Але в серіалі СТБ «Вибір матері» серія 1 Олена вперше заступилася за дівчинку та поставила її за приклад іншим. Як відреагували інші учні на вчинок вчительки? Дізнайтеся вже за мить.

Увечері, після уроків, Олена Гончар зустріла на вулиці Інну. Дівчинка блукала темним парком, шукала скляні пляшки для місцевого безхатька та взагалі не поспішала додому. Але чому? Невже Інна не хотіла йти додому? Щоб бути спокійною за неповнолітню ученицю, Олена в 1 серії «Вибір матері» (2019) вирішила провести дівчинку додому. Однак у будинку Інни нікого не було, а мобільний її мами був вимкнений… Куди зникли рідні дівчини? І чи вони в неї є? Відповідь – далі.

Олена Гончар не мала іншого виходу, як забрати дівчинку до себе додому, нагодувати теплою, смачною вечерею та вкласти спати. Та вчителька помітила: Інна виглядає змарнілою, голодною та недоглянутою. Ба більше, вона навіть забрала із собою шкільний обід. А коли Олена подала вечерю, то Інна накинулася на їжу, ніби ніколи її не бачила. Здається, про дівчину взагалі ніхто не турбується…

Дивіться онлайн «Вибір матері» 1 серія від 23.09.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайтеся про важку долю неповнолітньої Інни.

Тепер ви можете дивитися всі серії нового серіалу «Вибір матері» на Телепорталі. Шукайте нові епізоди на сайті відразу після телеефіру на СТБ.