Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Місія: вивезти Інну з країни
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Інна знайшлася в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 10 серія від 30.09.2019</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олена встигла наздогнати дівчинку, яка вже зібралася сідати в автобус до Реченська. Інна хотіла врятувати свою нову маму від в'язниці.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Повернувшись додому, Олена зібрала сімейну раду. Як вивезти дитину в Голландію? Саша запропонував план. Він вимагає багато грошей і зусиль, але це єдиний шанс для Олени та Інни нарешті стати сім'єю. Женя готова заплатити будь-які гроші, щоб у її дочки і онуки було щасливе життя.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У головної героїні серіалу «Вибір матері» з'явилася несподівана перешкода</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Марина написала заяву в міліцію. Слідчі із сумнівом поставилися до слів п'яної жінки, яка потім просто заснула  в дільниці. Вікторія та Дмитро поїхали до столиці, щоб допитати ймовірну викрадачку особисто.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи встигнуть Олена і Інна втекти з країни до того, як їх зловить міліція? Чи спрацює план Саші? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вибір матері» 10 серія онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-9">«Вибір матері» 9 серія.</a> </span></p>

Місія: вивезти Інну з країни

Всі серії | Сезон 1

Місія: вивезти Інну з країни

Інна знайшлася в серіалі «Вибір матері» 10 серія від 30.09.2019

Олена встигла наздогнати дівчинку, яка вже зібралася сідати в автобус до Реченська. Інна хотіла врятувати свою нову маму від в'язниці.

Повернувшись додому, Олена зібрала сімейну раду. Як вивезти дитину в Голландію? Саша запропонував план. Він вимагає багато грошей і зусиль, але це єдиний шанс для Олени та Інни нарешті стати сім'єю. Женя готова заплатити будь-які гроші, щоб у її дочки і онуки було щасливе життя.

 

У головної героїні серіалу «Вибір матері» з'явилася несподівана перешкода

Марина написала заяву в міліцію. Слідчі із сумнівом поставилися до слів п'яної жінки, яка потім просто заснула  в дільниці. Вікторія та Дмитро поїхали до столиці, щоб допитати ймовірну викрадачку особисто.

Чи встигнуть Олена і Інна втекти з країни до того, як їх зловить міліція? Чи спрацює план Саші? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вибір матері» 10 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 9 серія.