Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Суд над Оленою: рятівниця або викрадачка?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Олена приїхала на зустріч із викрадачем у драмі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 12 серія від 01.10.2019</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Як Михайло і вимагав, вона з'явилася одна з мільйоном доларів готівкою. Перш ніж Олена встигла отямитися, хтось вирвав сумку з викупом із її рук і поїхав на автівці. Викрадач залишив їй записку з адресою дитячого будинку.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Лена помчала рятувати свою дочку. На місці вона застигла від жаху: будівля палала вогнем. Не думаючи про себе, жінка кинулася в палаючий будинок. Їй вдалося винести дівчинку на вулицю, але та не прийшла до тями. Інну відвезли на «швидкій», а Олену заарештували на місці.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 12 серії «Вибір матері» Олена постала перед судом</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Її звинувачують у викраденні дитини. Женя, Анатолій і навіть слідча Вікторія роблять все можливе, щоб пом'якшити покарання для Олени. Яке рішення прийме суддя? І найголовніше – чи вижила Інна? Дізнайтеся в серіалі «Вибір матері» 12 серія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-11">«Вибір матері» 11 серія</a>.</span></p>

Суд над Оленою: рятівниця або викрадачка?

Всі серії | Сезон 1

Суд над Оленою: рятівниця або викрадачка?

Олена приїхала на зустріч із викрадачем у драмі «Вибір матері» 12 серія від 01.10.2019

Як Михайло і вимагав, вона з'явилася одна з мільйоном доларів готівкою. Перш ніж Олена встигла отямитися, хтось вирвав сумку з викупом із її рук і поїхав на автівці. Викрадач залишив їй записку з адресою дитячого будинку.

Лена помчала рятувати свою дочку. На місці вона застигла від жаху: будівля палала вогнем. Не думаючи про себе, жінка кинулася в палаючий будинок. Їй вдалося винести дівчинку на вулицю, але та не прийшла до тями. Інну відвезли на «швидкій», а Олену заарештували на місці.

 

У 12 серії «Вибір матері» Олена постала перед судом

Її звинувачують у викраденні дитини. Женя, Анатолій і навіть слідча Вікторія роблять все можливе, щоб пом'якшити покарання для Олени. Яке рішення прийме суддя? І найголовніше – чи вижила Інна? Дізнайтеся в серіалі «Вибір матері» 12 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 11 серія.