Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Повернення з мертвих: Михайло придумує новий план
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Все змінилося в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 13 серія від 02.10.2019</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Михайло зателефонував Марині. Виявилося, що чоловік інсценував власну смерть. Це він підпалив дитячий будинок разом з Інною і Максимом Волошиним всередині. Чоловік планував втекти з грошима, але його план провалився. Карина замінила всі купюри в сумці на фальшиві. Підробку виявили в обміннику валют, коли Михайло намагався поміняти всю суму відразу. Тепер він повернувся до співмешканки, щоб придумати новий план дій. Дізнайтеся в 13 серії драми «Вибір матері», що він хоче робити далі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Євгенії від пережитого стресу стало гірше</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олександр стурбований станом здоров'я своєї пацієнтки. Жені терміново потрібна операція. Для неї це великий ризик: лише в 70% випадків хворі одужують і повністю відновлюються. Решта вмирає. Але якщо Євгенія не погодиться на операцію, вона точно не проживе довго. Не пропустіть нові повороти в сюжеті – дивіться «Вибір матері» 13 серія.<br /> Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-12">«Вибір матері» 12 серія</a>.</span></p>

Повернення з мертвих: Михайло придумує новий план

Всі серії | Сезон 1

Повернення з мертвих: Михайло придумує новий план

Все змінилося в серіалі «Вибір матері» 13 серія від 02.10.2019

Михайло зателефонував Марині. Виявилося, що чоловік інсценував власну смерть. Це він підпалив дитячий будинок разом з Інною і Максимом Волошиним всередині. Чоловік планував втекти з грошима, але його план провалився. Карина замінила всі купюри в сумці на фальшиві. Підробку виявили в обміннику валют, коли Михайло намагався поміняти всю суму відразу. Тепер він повернувся до співмешканки, щоб придумати новий план дій. Дізнайтеся в 13 серії драми «Вибір матері», що він хоче робити далі.

 

Євгенії від пережитого стресу стало гірше

Олександр стурбований станом здоров'я своєї пацієнтки. Жені терміново потрібна операція. Для неї це великий ризик: лише в 70% випадків хворі одужують і повністю відновлюються. Решта вмирає. Але якщо Євгенія не погодиться на операцію, вона точно не проживе довго. Не пропустіть нові повороти в сюжеті – дивіться «Вибір матері» 13 серія.
Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 12 серія.