Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гончарі купують Інну у Марини?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Марина приїхала до Гончарів у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 14 серія від 02.10.2019</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка заявила: вона готова продати свою дитину. Вона відмовиться від батьківських прав на Інну, якщо їй заплатять два мільйони доларів готівкою. Саме таку суму їй пропонувала Євгенія. Але в 14 серії «Вибір матері» Марина має справу не з Женею, яка без пам'яті любить свою онуку. Поки Євгенія лежить у лікарні, за фінансові питання сім'ї відповідає Карина. І вона не має наміру давати за Інну ні копійки.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Євгенії стало гірше. Поки Гончарі торгуються за дитину, глава сімейства знаходиться при смерті. Чи виживе Женя? Чи вдасться Олені і Анатолію переконати Карину? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вибір матері» 14 серія онлайн. </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-13">«Вибір матері» 13 серія</a>.</span></p>

Гончарі купують Інну у Марини?

Всі серії | Сезон 1

Гончарі купують Інну у Марини?

Марина приїхала до Гончарів у серіалі «Вибір матері» 14 серія від 02.10.2019

Жінка заявила: вона готова продати свою дитину. Вона відмовиться від батьківських прав на Інну, якщо їй заплатять два мільйони доларів готівкою. Саме таку суму їй пропонувала Євгенія. Але в 14 серії «Вибір матері» Марина має справу не з Женею, яка без пам'яті любить свою онуку. Поки Євгенія лежить у лікарні, за фінансові питання сім'ї відповідає Карина. І вона не має наміру давати за Інну ні копійки.

Євгенії стало гірше. Поки Гончарі торгуються за дитину, глава сімейства знаходиться при смерті. Чи виживе Женя? Чи вдасться Олені і Анатолію переконати Карину? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вибір матері» 14 серія онлайн. 

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 13 серія.