Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Розкол в сім'ї Гончарів і ще одне викрадення
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Женя при смерті, а Інну досі не можуть знайти в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 15 серія від 03.10.2019</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олена в розпачі. Вона може одночасно втратити і мати, і дочку. Міліція шукає дівчинку, але поки що безрезультатно. У слідчих є дві версії: або дівчинку викрали або вона втекла сама. Вікторія, знаючи про минуле Інни, більше схиляється до другого варіанту.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Каріна налаштована проти Олени. Вона звинувачує головну героїню серіалу «Вибір матері» у всіх проблемах сім'ї. Так як стан Євгенії стабільно важкий, її старша дочка вирішила очолити і банк, і сім'ю. Каріну дратує, що всі її родичі займаються пошуками Інни. Їй би хотілося, щоб Олена і її дочка зникли з життя Гончарів назавжди.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Карина так зациклилася на грошах і успіху, що віддалилася від власної сім'ї. Вона холодна і до чоловіка, і до сина. Жінка щовечора вечеряє в одному і тому ж ресторані одна. Але не сьогодні – сьогодні до неї приєднався Михайло... Що він зажадав? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вибір матері» 15 серія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-14">«Вибір матері» 14 серія</a>.</span></p>

Розкол в сім'ї Гончарів і ще одне викрадення

Всі серії | Сезон 1

Розкол в сім'ї Гончарів і ще одне викрадення

Женя при смерті, а Інну досі не можуть знайти в серіалі «Вибір матері» 15 серія від 03.10.2019

Олена в розпачі. Вона може одночасно втратити і мати, і дочку. Міліція шукає дівчинку, але поки що безрезультатно. У слідчих є дві версії: або дівчинку викрали або вона втекла сама. Вікторія, знаючи про минуле Інни, більше схиляється до другого варіанту.

Каріна налаштована проти Олени. Вона звинувачує головну героїню серіалу «Вибір матері» у всіх проблемах сім'ї. Так як стан Євгенії стабільно важкий, її старша дочка вирішила очолити і банк, і сім'ю. Каріну дратує, що всі її родичі займаються пошуками Інни. Їй би хотілося, щоб Олена і її дочка зникли з життя Гончарів назавжди.

Карина так зациклилася на грошах і успіху, що віддалилася від власної сім'ї. Вона холодна і до чоловіка, і до сина. Жінка щовечора вечеряє в одному і тому ж ресторані одна. Але не сьогодні – сьогодні до неї приєднався Михайло... Що він зажадав? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вибір матері» 15 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 14 серія.