Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Втеча заради порятунку: Інна залишила будинок батьків-садистів
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Інна в серіалі СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 2 серія від 23.09.2019 наважилася розповісти страшну історію про домашнє насильство. Перед тим, як у сльозах прибігти до Олени, дівчинку жорстоко побив мамин залицяльник Михайло – найкращий працівник міліції міста! Ба більше, він погрожував вбити її тільки за те, що вона вона випадково вимкнула ігрову приставку. У голові не вкладається… Як той, хто захищає місцевих від небезпеки, підіймає руку на маленьку дівчинку? А рідна матір йому в цьому допомагає! За що Інну так ненавидять її рідні? Подробиці дізнайтеся просто зараз у 2 серії драми «Вибір матері».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олена, почувши відверте зізнання маленької Інни, остовпіла від шоку! Як допомогти дівчинці та не зашкодити їй? Це питання турбувало її… Єдиний вихід – піти до міліції та написати заяву на Михайла, а Марину позбавити материнських прав. Однак це тільки ускладнить усе, адже Морозов тримає у своїх руках весь відділок! Чи зможе Олена знайти правильний вихід із ситуації? Покаже серіал «Вибір матері» 2 серія (2019).</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки Олена думає, як допомогти своїй учениці до свого від’їзду в Амстердам, Інна важко переживає ситуацію з мамою та її коханим Михайлом. Постійно в голові вона прокручує фрази Марини: ти небажана дитина, від тебе одні проблеми та багато клопоту… Психологічний стан Інни в драматичному серіалі від СТБ «Вибір матері» серія 2 вкрай важкий. Як розрадити маленьку дівчинку та заспокоїти її?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На п’яних і втомлених нічними тусовками Михайла та Марину вдома чекав неприємний сюрприз: Інна зникла! Кімната пуста, а вікно навстіж відчинене… Цікаво, як відреагує парочка на втечу дівчинки? Дізнайтеся вже за мить – дивіться онлайн «Вибір матері» 2 серія від 23.09.2019 на сайті Teleportal.ua. Правда вас приголомшить!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-1">«Вибір матері» 1 серія</a>.</span></p>

Втеча заради порятунку: Інна залишила будинок батьків-садистів

Всі серії | Сезон 1

Втеча заради порятунку: Інна залишила будинок батьків-садистів

Інна в серіалі СТБ «Вибір матері» 2 серія від 23.09.2019 наважилася розповісти страшну історію про домашнє насильство. Перед тим, як у сльозах прибігти до Олени, дівчинку жорстоко побив мамин залицяльник Михайло – найкращий працівник міліції міста! Ба більше, він погрожував вбити її тільки за те, що вона вона випадково вимкнула ігрову приставку. У голові не вкладається… Як той, хто захищає місцевих від небезпеки, підіймає руку на маленьку дівчинку? А рідна матір йому в цьому допомагає! За що Інну так ненавидять її рідні? Подробиці дізнайтеся просто зараз у 2 серії драми «Вибір матері».

Олена, почувши відверте зізнання маленької Інни, остовпіла від шоку! Як допомогти дівчинці та не зашкодити їй? Це питання турбувало її… Єдиний вихід – піти до міліції та написати заяву на Михайла, а Марину позбавити материнських прав. Однак це тільки ускладнить усе, адже Морозов тримає у своїх руках весь відділок! Чи зможе Олена знайти правильний вихід із ситуації? Покаже серіал «Вибір матері» 2 серія (2019).

Поки Олена думає, як допомогти своїй учениці до свого від’їзду в Амстердам, Інна важко переживає ситуацію з мамою та її коханим Михайлом. Постійно в голові вона прокручує фрази Марини: ти небажана дитина, від тебе одні проблеми та багато клопоту… Психологічний стан Інни в драматичному серіалі від СТБ «Вибір матері» серія 2 вкрай важкий. Як розрадити маленьку дівчинку та заспокоїти її?

На п’яних і втомлених нічними тусовками Михайла та Марину вдома чекав неприємний сюрприз: Інна зникла! Кімната пуста, а вікно навстіж відчинене… Цікаво, як відреагує парочка на втечу дівчинки? Дізнайтеся вже за мить – дивіться онлайн «Вибір матері» 2 серія від 23.09.2019 на сайті Teleportal.ua. Правда вас приголомшить!

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Вибір матері» 1 серія.