Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Привиди минулого і скандальне інтерв'ю
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">Вибір матері»</a> 3 серія від 24.09.2019 Олена згадала своє минуле</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Старий дитячий будинок, де вона виросла, давно не працює. Але там, як і раніше, живе колишня директриса Маргарита Миколаївна. Вона не з'їжджає, знаючи, що хтось із її вихованців може повернутися. Лена попросилася пожити до своєї старої виховательки. Інна хворіє і поки що не готова до тривалої подорожі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 3 серії драми «Вибір матері»</span></strong> <strong><span>Марина звернулася на телебачення</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Підполковник Полікарпов прийняв рішення закрити справу про зниклу дівчинку. За офіційною версією слідства Інна потонула. Однак не всі слідчі з цим згодні. Молода співробітниця міліції Вікторія вважає, що потрібно ще раз допитати матір і вітчима Інни.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Женя продовжує шукати Олену</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Стан жінки погіршився. Перед смертю вона хоче знайти прийомну дочку. Дивіться в серіалі «Вибір матері» 3 серія від 24.09.2019, як вони нарешті зустрілися.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-2">«Вибір матері» 2 серія</a>. </span></p>

Привиди минулого і скандальне інтерв'ю

Всі серії | Сезон 1

Привиди минулого і скандальне інтерв'ю

У серіалі «Вибір матері» 3 серія від 24.09.2019 Олена згадала своє минуле

Старий дитячий будинок, де вона виросла, давно не працює. Але там, як і раніше, живе колишня директриса Маргарита Миколаївна. Вона не з'їжджає, знаючи, що хтось із її вихованців може повернутися. Лена попросилася пожити до своєї старої виховательки. Інна хворіє і поки що не готова до тривалої подорожі.

 

У 3 серії драми «Вибір матері» Марина звернулася на телебачення

Підполковник Полікарпов прийняв рішення закрити справу про зниклу дівчинку. За офіційною версією слідства Інна потонула. Однак не всі слідчі з цим згодні. Молода співробітниця міліції Вікторія вважає, що потрібно ще раз допитати матір і вітчима Інни.

 

Женя продовжує шукати Олену

Стан жінки погіршився. Перед смертю вона хоче знайти прийомну дочку. Дивіться в серіалі «Вибір матері» 3 серія від 24.09.2019, як вони нарешті зустрілися.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 2 серія