Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Десять років потому: Олена повертається додому
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 4 серія від 24.09.2019 Олена вперше за десять років зустрілася зі своєю прийомною матір'ю</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Женя так зраділа і здивувалася, що не наважилася розповісти доньці про свої проблеми зі здоров'ям. Олена попросила у матері велику суму грошей – 10 000 доларів. Вони потрібні жінці на нові документи для Інни. Женя погодилася допомогти дочці, але з однією умовою: Олена два тижні буде жити у неї вдома.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Не всі зраділи поверненню блудної дочки в 4 серії «Вибір матері»</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Карина, рідна донька Євгенії, все життя ревнувала маму до названої сестрі. Їй завжди здавалося, що мама любить Олену більше. Для Каріни повернення сестри – дуже небажана подія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А в Олени з'явилася проблема. Де заховати Інну на ці два тижні? Вона не може оселитися у Євгенії вдома разом із дівчинкою. Як відреагує Женя на онуку, яка несподівано з`явилася? Олена зрозуміла, що у неї є тільки один вихід: Інну потрібно заховати. Але де? Дізнайтеся в серіалі «Вибір матері» 4 серія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-3">«Вибір матері» 3 серія</a>. </span></p>

Десять років потому: Олена повертається додому

Всі серії | Сезон 1

Десять років потому: Олена повертається додому

У серіалі «Вибір матері» 4 серія від 24.09.2019 Олена вперше за десять років зустрілася зі своєю прийомною матір'ю

Женя так зраділа і здивувалася, що не наважилася розповісти доньці про свої проблеми зі здоров'ям. Олена попросила у матері велику суму грошей – 10 000 доларів. Вони потрібні жінці на нові документи для Інни. Женя погодилася допомогти дочці, але з однією умовою: Олена два тижні буде жити у неї вдома.

 

Не всі зраділи поверненню блудної дочки в 4 серії «Вибір матері»

Карина, рідна донька Євгенії, все життя ревнувала маму до названої сестрі. Їй завжди здавалося, що мама любить Олену більше. Для Каріни повернення сестри – дуже небажана подія.

А в Олени з'явилася проблема. Де заховати Інну на ці два тижні? Вона не може оселитися у Євгенії вдома разом із дівчинкою. Як відреагує Женя на онуку, яка несподівано з`явилася? Олена зрозуміла, що у неї є тільки один вихід: Інну потрібно заховати. Але де? Дізнайтеся в серіалі «Вибір матері» 4 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 3 серія