Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олена знайшла свою біологічну матір
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 5 серія від 25.09.2019 перевернув життя головної героїні з ніг на голову</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олена дізналася про хворобу Євгенії та нарешті зустріла свою біологічну матір. Ким виявилася жінка, що дала їй життя? І чому справжня мама Олени кинула її багато років тому? Дізнайтеся відповіді на всі запитання разом із головною героїнею драми «Вибір матері»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Марину знову викликали на допит</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Слідчі отримали відео з камер спостереження, на якому чітко видно, як жінка штовхає Інну. Тепер у правоохоронців є привід продовжувати розслідування. Марина не думає про себе: вона захищає нареченого. Жінка зізналася, що це вона била дівчинку з метою виховання. А поки вона вигороджує Михайла, той уже вийшов на слід Олени та Інни... Не пропустіть несподіваний поворот у сюжеті – дивіться «Вибір матері» 5 серія від 25.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-4">«Вибір матері» 4 серія</a>.</span></p>

Олена знайшла свою біологічну матір

Всі серії | Сезон 1

Олена знайшла свою біологічну матір

Серіал «Вибір матері» 5 серія від 25.09.2019 перевернув життя головної героїні з ніг на голову

Олена дізналася про хворобу Євгенії та нарешті зустріла свою біологічну матір. Ким виявилася жінка, що дала їй життя? І чому справжня мама Олени кинула її багато років тому? Дізнайтеся відповіді на всі запитання разом із головною героїнею драми «Вибір матері»!

 

Марину знову викликали на допит

Слідчі отримали відео з камер спостереження, на якому чітко видно, як жінка штовхає Інну. Тепер у правоохоронців є привід продовжувати розслідування. Марина не думає про себе: вона захищає нареченого. Жінка зізналася, що це вона била дівчинку з метою виховання. А поки вона вигороджує Михайла, той уже вийшов на слід Олени та Інни... Не пропустіть несподіваний поворот у сюжеті – дивіться «Вибір матері» 5 серія від 25.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 4 серія.