Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємне стає явним: Женя дізналася про внучку
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після розмови з Анею Олена не стала повертатися додому в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 6 серія від 25.09.2019. Вона забрала Інну і зупинилася в гостях у Саші. Олександру подобається Олена. Він попросив її пояснити, що ж сталося. Жінка готова розповісти новому другові про стосунки з Женею і оману Анни, але чи довірить вона йому таємницю Інни?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Вікторія знайшла нову зачіпку у справі про зниклу дівчинку</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Співробітниця міліції звернулася до директора школи з проханням надати свіже фото Інни. Він зміг знайти фотографію класу. Незважаючи на погану якість, її можна використовувати для пошуків. Єдина заковика: слідчим потрібно отримати дозвіл матері.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Марина в 6 серії драми «Вибір матері» запідозрила Михайла в зраді</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка боїться: якщо правда про Інну спливе на поверхню, її посадять. Але її співмешканця ніби не турбує доля коханки. Марина запідозрила, що у Михайла з'явилася інша. Вона знайшла фотографії Олени у його ноутбуці... Що зробила ревнива жінка? Дізнайтеся в серіалі «Вибір матері» 6 серія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-5">«Вибір матері» 5 серія</a>.</span></p>

Таємне стає явним: Женя дізналася про внучку

Всі серії | Сезон 1

Таємне стає явним: Женя дізналася про внучку

Після розмови з Анею Олена не стала повертатися додому в серіалі «Вибір матері» 6 серія від 25.09.2019. Вона забрала Інну і зупинилася в гостях у Саші. Олександру подобається Олена. Він попросив її пояснити, що ж сталося. Жінка готова розповісти новому другові про стосунки з Женею і оману Анни, але чи довірить вона йому таємницю Інни?

 

Вікторія знайшла нову зачіпку у справі про зниклу дівчинку

Співробітниця міліції звернулася до директора школи з проханням надати свіже фото Інни. Він зміг знайти фотографію класу. Незважаючи на погану якість, її можна використовувати для пошуків. Єдина заковика: слідчим потрібно отримати дозвіл матері.

 

Марина в 6 серії драми «Вибір матері» запідозрила Михайла в зраді

Жінка боїться: якщо правда про Інну спливе на поверхню, її посадять. Але її співмешканця ніби не турбує доля коханки. Марина запідозрила, що у Михайла з'явилася інша. Вона знайшла фотографії Олени у його ноутбуці... Що зробила ревнива жінка? Дізнайтеся в серіалі «Вибір матері» 6 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 5 серія.