Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Женя вирішила позбутися Анни
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 7 серія від 26.09.2019 Євгенія дізналася правду про Аню – жінку, яку вона багато років вважала своєю подругою. Для Жені це стало справжнім ударом. Вона довіряла Анні, а виявилося, що та – і є бездушна мама Олени! Повернувшись додому, Євгенія втратила свідомість. Довелося викликати швидку: у жінки стався гіпертонічний криз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тепер Євгенія не заспокоїться, поки не помститься Анні за обман. Вона наказала Анатолію знайти якомога більше інформації про зрадницю. У 7 серії драми «Вибір матері» Женя хоче тільки одного – щоб Анна прибралася з міста і більше ніколи не бачилася з її дочкою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Михайло знайшов прийомну сім'ю Олени</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чоловік влаштував засідку біля офісу. Коли Каріна вийшла через головний вхід і невдало підвернула ногу, Михайло зрозумів: це його шанс. Він галантно запропонував дівчині допомогу і навіть відніс до машини на руках. Карину абсолютно зачарував «лицар», який так несподівано з`явився. Наплювавши на чоловіка і дитину, вона погодилася піти на побачення з Михайлом. Які цілі він переслідує? Дивіться в серіалі «Вибір матері» 7 серія від 26.09.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-6">«Вибір матері» 6 серія.</a></span></p>

Женя вирішила позбутися Анни

Всі серії | Сезон 1

Женя вирішила позбутися Анни

У серіалі «Вибір матері» 7 серія від 26.09.2019 Євгенія дізналася правду про Аню – жінку, яку вона багато років вважала своєю подругою. Для Жені це стало справжнім ударом. Вона довіряла Анні, а виявилося, що та – і є бездушна мама Олени! Повернувшись додому, Євгенія втратила свідомість. Довелося викликати швидку: у жінки стався гіпертонічний криз.

Тепер Євгенія не заспокоїться, поки не помститься Анні за обман. Вона наказала Анатолію знайти якомога більше інформації про зрадницю. У 7 серії драми «Вибір матері» Женя хоче тільки одного – щоб Анна прибралася з міста і більше ніколи не бачилася з її дочкою.

 

Михайло знайшов прийомну сім'ю Олени

Чоловік влаштував засідку біля офісу. Коли Каріна вийшла через головний вхід і невдало підвернула ногу, Михайло зрозумів: це його шанс. Він галантно запропонував дівчині допомогу і навіть відніс до машини на руках. Карину абсолютно зачарував «лицар», який так несподівано з`явився. Наплювавши на чоловіка і дитину, вона погодилася піти на побачення з Михайлом. Які цілі він переслідує? Дивіться в серіалі «Вибір матері» 7 серія від 26.09.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 6 серія.