Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Марина знаходить Інну і звертається в міліцію
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi">«Вибір матері»</a> 9 серія Марина зустрілася з Інною</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Жінка приїхала в столицю в пошуках Михайла. Марина впевнена: у її співмешканця роман з Оленою. Вона приїхала за тією адресою, яку знайшла в листуванні між Михайлом та його колегою. Біля будинку Євгенії Марина зустріла Інну – живу, цілу і неушкоджену. Жінка має намір повернути дівчинку і написати заяву в міліцію.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 9 серії драми «Вибір матері» сім'я Олени встала на її бік</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після візиту Марини всі, включаючи Женю, дізналися про складну ситуацію Олени. Тепер Інну не можна просто взяти і вивезти до Голландії: у прикордонників є фотографія зниклої дівчинки.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що буде робити Марина після зустрічі з Інною і її «викрадачкою»? Як відреагує Женя, дізнавшись про оману Олени? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вибір матері» 9 серія онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/vybir-materi/sezon-1/seriya-8">«Вибір матері» 8 серія</a>.</span></p>

Марина знаходить Інну і звертається в міліцію

Всі серії | Сезон 1

Марина знаходить Інну і звертається в міліцію

У серіалі «Вибір матері» 9 серія Марина зустрілася з Інною

Жінка приїхала в столицю в пошуках Михайла. Марина впевнена: у її співмешканця роман з Оленою. Вона приїхала за тією адресою, яку знайшла в листуванні між Михайлом та його колегою. Біля будинку Євгенії Марина зустріла Інну – живу, цілу і неушкоджену. Жінка має намір повернути дівчинку і написати заяву в міліцію.

 

У 9 серії драми «Вибір матері» сім'я Олени встала на її бік

Після візиту Марини всі, включаючи Женю, дізналися про складну ситуацію Олени. Тепер Інну не можна просто взяти і вивезти до Голландії: у прикордонників є фотографія зниклої дівчинки.

Що буде робити Марина після зустрічі з Інною і її «викрадачкою»? Як відреагує Женя, дізнавшись про оману Олени? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Вибір матері» 9 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Вибір матері» 8 серія.