Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кіпіш до небес: майор Дергач убив колишню дружину?
<p><span>Олена Федоришина береться за таємне розслідування у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 10 серія від 16.12.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олена та Михайло вирішили разом провести вихідний день. Але романтичну атмосферу зруйнував телефонний дзвінок: колишню дружину майора Дергача знайшли вбитою у власній квартирі. Сусід жертви розповів, що годину тому повертався додому і бачив, як Дергач виходив із під’їзду. Невже майор здатний на злочин? Дізнайтеся просто зараз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 10 серії «Я все тобі доведу» службовий склад Кагарлицького відсторонили від справи. Вище керівництво дізналося, що головний підозрюваний – Дергач, тому взяло слідство в свої руки. Проте Олена не вірить, що її друг здатний на такий вчинок. Жінка впевнена, що це просто збіг обставин, тому взялася за власне розслідування. Чи зможе Федоришина докопатися до істини? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн 10 серію «Я все тобі доведу» на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не встигли переглянути попередню серію? Переходьте за посиланням – дивіться онлайн серіал СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-9">«Я все тобі доведу» 9 серія</a>.</span></p>

Кіпіш до небес: майор Дергач убив колишню дружину?

Всі серії | Сезон 1

Кіпіш до небес: майор Дергач убив колишню дружину?

Олена Федоришина береться за таємне розслідування у серіалі «Я все тобі доведу» 10 серія від 16.12.2019.

Олена та Михайло вирішили разом провести вихідний день. Але романтичну атмосферу зруйнував телефонний дзвінок: колишню дружину майора Дергача знайшли вбитою у власній квартирі. Сусід жертви розповів, що годину тому повертався додому і бачив, як Дергач виходив із під’їзду. Невже майор здатний на злочин? Дізнайтеся просто зараз.

У 10 серії «Я все тобі доведу» службовий склад Кагарлицького відсторонили від справи. Вище керівництво дізналося, що головний підозрюваний – Дергач, тому взяло слідство в свої руки. Проте Олена не вірить, що її друг здатний на такий вчинок. Жінка впевнена, що це просто збіг обставин, тому взялася за власне розслідування. Чи зможе Федоришина докопатися до істини? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн 10 серію «Я все тобі доведу» на Телепорталі.

Не встигли переглянути попередню серію? Переходьте за посиланням – дивіться онлайн серіал СТБ «Я все тобі доведу» 9 серія.