Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вбивство двох офіцерів і управління гнівом для Кагарлицького
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 11 серія від 17.12.2019  сталося гучне вбивство двох офіцерів поліції</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Коли оперативники виїхали на місце злочину, вони думали, що це звичайна перестрілка в темному підворітті. Однак при огляді тіл судмедесперт знайшла «корочки» працівників поліції. Виявилося, що обидва вбитих були оперативниками.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У Олени в 11 серії «Я все тобі доведу» був заслужений вихідний</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Федоришина і майор Дергач збиралися провести вечір в ресторані. Оперативник хотів подякувати колезі за порятунок від в'язниці. Однак романтична вечеря так і не вдалася: посеред вечора заявився розгніваний підполковник Кагарлицький. Він зажадав, щоб Федоришина та Деркач негайно вийшли на роботу.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Михайло продовжує ревнувати Олену до оперативника. Він навіть пішов до психотерапевта, щоб навчитися справлятися зі своїми емоціями. Чи вийшло у нього? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Я все тобі доведу» 11 серія від 17.12.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-10">«Я все тобі доведу» 10 серія</a>.</span></p>

Вбивство двох офіцерів і управління гнівом для Кагарлицького

Всі серії | Сезон 1

Вбивство двох офіцерів і управління гнівом для Кагарлицького

У серіалі «Я все тобі доведу» 11 серія від 17.12.2019  сталося гучне вбивство двох офіцерів поліції

Коли оперативники виїхали на місце злочину, вони думали, що це звичайна перестрілка в темному підворітті. Однак при огляді тіл судмедесперт знайшла «корочки» працівників поліції. Виявилося, що обидва вбитих були оперативниками.

 

У Олени в 11 серії «Я все тобі доведу» був заслужений вихідний

Федоришина і майор Дергач збиралися провести вечір в ресторані. Оперативник хотів подякувати колезі за порятунок від в'язниці. Однак романтична вечеря так і не вдалася: посеред вечора заявився розгніваний підполковник Кагарлицький. Він зажадав, щоб Федоришина та Деркач негайно вийшли на роботу.

Михайло продовжує ревнувати Олену до оперативника. Він навіть пішов до психотерапевта, щоб навчитися справлятися зі своїми емоціями. Чи вийшло у нього? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Я все тобі доведу» 11 серія від 17.12.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Я все тобі доведу» 10 серія.