Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Весілля і вбивство: два випробування для Олени Федоришиної
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 12 серія від 17.12.2019 на Олену чекало випробування, що виявилося складнішим за звичайні розслідування</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Віка заявила, що збирається заміж за Юру! Її батьки не на жарт стривожилися. Лена і Альберт вважають, що хлопець зовсім не підходить їхній доньці. Але як її в цьому переконати? Дивіться в 12 серії «Я все тобі доведу».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки Олена Федоришина намагається розібратися зі своїми сімейними проблемами, її колеги розслідують чергове вбивство. Старшу касирку обмінника Світлану зарізали під час обідньої перерви. На роботі навіть не встигли схаменутися.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Справа дісталася слідчому Родзянці. Він спробував розкрити її самостійно, але потім сталося дещо ще: пропала 12-річна дочка загиблої. Родзянка зрозумів, що йому потрібна допомога Федоришиної.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможуть вони розкрити справу і врятувати дитину? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Я все тобі доведу» 12 серія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-11">«Я все тобі доведу» 11 серія</a>.</span></p>

Весілля і вбивство: два випробування для Олени Федоришиної

Всі серії | Сезон 1

Весілля і вбивство: два випробування для Олени Федоришиної

У серіалі «Я все тобі доведу» 12 серія від 17.12.2019 на Олену чекало випробування, що виявилося складнішим за звичайні розслідування

Віка заявила, що збирається заміж за Юру! Її батьки не на жарт стривожилися. Лена і Альберт вважають, що хлопець зовсім не підходить їхній доньці. Але як її в цьому переконати? Дивіться в 12 серії «Я все тобі доведу».

Поки Олена Федоришина намагається розібратися зі своїми сімейними проблемами, її колеги розслідують чергове вбивство. Старшу касирку обмінника Світлану зарізали під час обідньої перерви. На роботі навіть не встигли схаменутися.

Справа дісталася слідчому Родзянці. Він спробував розкрити її самостійно, але потім сталося дещо ще: пропала 12-річна дочка загиблої. Родзянка зрозумів, що йому потрібна допомога Федоришиної.

Чи зможуть вони розкрити справу і врятувати дитину? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Я все тобі доведу» 12 серія.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Я все тобі доведу» 11 серія.