Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Криваве вбивство подружжя: чи знайде Федоришина злочинця?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 13 серія від 18.12.2019 підполковник Кагарлицький повертався додому і зустрів у під’їзді маленького хлопчика, який не знав, куди зникли його батьки. Михайло зайшов у квартиру сусідів і зрозумів, що там було скоєно криваве вбивство. Невже дитина залишилася сиротою? Дізнайтеся просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 13 серії «Я все тобі доведу» Олена Федоришина переглядає записи із камер спостереження. Вони зафіксували, як кілька чоловіків грузили тіла в машину. Але якість відео не дає можливості роздивитися їхні обличчя. Чи зможуть правоохоронці знайти злочинців? Що буде із хлопчиком? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн 13 серію «Я все тобі доведу» на Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не встигли переглянути попередню серію? Не втрачайте часу даремно – дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-12">«Я все тобі доведу» 12 серія</a>.</span></p>

Криваве вбивство подружжя: чи знайде Федоришина злочинця?

Всі серії | Сезон 1

Криваве вбивство подружжя: чи знайде Федоришина злочинця?

У серіалі «Я все тобі доведу» 13 серія від 18.12.2019 підполковник Кагарлицький повертався додому і зустрів у під’їзді маленького хлопчика, який не знав, куди зникли його батьки. Михайло зайшов у квартиру сусідів і зрозумів, що там було скоєно криваве вбивство. Невже дитина залишилася сиротою? Дізнайтеся просто зараз!

У 13 серії «Я все тобі доведу» Олена Федоришина переглядає записи із камер спостереження. Вони зафіксували, як кілька чоловіків грузили тіла в машину. Але якість відео не дає можливості роздивитися їхні обличчя. Чи зможуть правоохоронці знайти злочинців? Що буде із хлопчиком? Дізнайтеся просто зараз – дивіться онлайн 13 серію «Я все тобі доведу» на Teleportal.ua.

Не встигли переглянути попередню серію? Не втрачайте часу даремно – дивіться онлайн серіал «Я все тобі доведу» 12 серія.