Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Потрійне вбивство в лазні та внутрішнє розслідування
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a>, 15 серія від 19.12.2019, підполковник Кагарлицький пропонує майорові Дергачеві сходити з ним в баню. Але як тільки вони зайшли в приміщення, відразу ж знайшли там кілька трупів: лазник і повії лежать навколо невеликого басейну та стікають кров’ю. Що ж тут сталося? Не встигли поліцейські що-небудь припустити, як на них нападають двоє невідомих. Щоб захиститися, майору довелося вбити одного з них. У відділку починається внутрішнє розслідування. Слідча зі столиці озвучує майору Дергачеві свою версію події: Кагарлицький все підстроїв, щоб позбутися майора та зруйнувати їхні стосунки з Оленою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 15 серії детективу «Я все тобі доведу» 2019 майор Прокопович з Управління власної безпеки починає розслідування відносно Олени Федоришиної. Надійшла скарга, що Федоришина співмешкає і з майором, і з підполковником. Тепер УВБ намагається з’ясувати, чи пов’язані особисті стосунки слідчих і подія в лазні. Федоришина, Деркач і Кагарлицький самі беруться за розслідування потрійного вбивства, щоб розставити всі крапки над «і». Хто стоїть за жахливим злочином? Чи міг підполковник підставити Дергача? Дивіться в серіалі «Я все тобі доведу» 15 серія від 19.12.2019 на Телепорталі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-14"> «Я все тобі доведу» 14 серія</a>.</span></p>

Потрійне вбивство в лазні та внутрішнє розслідування

Всі серії | Сезон 1

Потрійне вбивство в лазні та внутрішнє розслідування

В серіалі «Я все тобі доведу», 15 серія від 19.12.2019, підполковник Кагарлицький пропонує майорові Дергачеві сходити з ним в баню. Але як тільки вони зайшли в приміщення, відразу ж знайшли там кілька трупів: лазник і повії лежать навколо невеликого басейну та стікають кров’ю. Що ж тут сталося? Не встигли поліцейські що-небудь припустити, як на них нападають двоє невідомих. Щоб захиститися, майору довелося вбити одного з них. У відділку починається внутрішнє розслідування. Слідча зі столиці озвучує майору Дергачеві свою версію події: Кагарлицький все підстроїв, щоб позбутися майора та зруйнувати їхні стосунки з Оленою.

У 15 серії детективу «Я все тобі доведу» 2019 майор Прокопович з Управління власної безпеки починає розслідування відносно Олени Федоришиної. Надійшла скарга, що Федоришина співмешкає і з майором, і з підполковником. Тепер УВБ намагається з’ясувати, чи пов’язані особисті стосунки слідчих і подія в лазні. Федоришина, Деркач і Кагарлицький самі беруться за розслідування потрійного вбивства, щоб розставити всі крапки над «і». Хто стоїть за жахливим злочином? Чи міг підполковник підставити Дергача? Дивіться в серіалі «Я все тобі доведу» 15 серія від 19.12.2019 на Телепорталі.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Я все тобі доведу» 14 серія.