Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Хто викрав Віку Федоришину?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr"><span>Дивіться онлайн продовження серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 16 серія від 19.12.2019 на Телепорталі. У парку Віку, доньку Федоришиної, зустрічають двоє невідомих і вручають теку, яку вона повинна передати своїй матері. А через хвилину дівчину викрадають люди в масках: вони затягують Віку в машину та увозять у невідомому напрямку. Випадкова перехожа стає свідком події та підбирає телефон Віки.</span></p> <p dir="ltr"><span>Михайло Кагарлицький продовжує залицяння до Олени Федоришиної в серіалі «Я все тобі доведу» 2019: він купив квитки на концерт її улюбленої групи. Але майор Деркач теж пам’ятав про захід і купив квитки… Олені доводиться відмовити йому, адже вона вже пообіцяла сходити на концерт разом з підполковником. І поки Олена та Михайло готуються до побачення, у відділок приходить свідок викрадення Вікі. Родзянка, Кагарлицький та Федоришина починають пошуки дівчини. Хто та навіщо викрав Віку? Дивіться просто зараз в детективному серіалі «Я все тобі доведу» 16 серія від 19.12.2019.</span></p> <p dir="ltr">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-15"> «Я все тобі доведу» 15 серія</a>.</p>

Хто викрав Віку Федоришину?

Всі серії | Сезон 1

Хто викрав Віку Федоришину?

Дивіться онлайн продовження серіалу «Я все тобі доведу» 16 серія від 19.12.2019 на Телепорталі. У парку Віку, доньку Федоришиної, зустрічають двоє невідомих і вручають теку, яку вона повинна передати своїй матері. А через хвилину дівчину викрадають люди в масках: вони затягують Віку в машину та увозять у невідомому напрямку. Випадкова перехожа стає свідком події та підбирає телефон Віки.

Михайло Кагарлицький продовжує залицяння до Олени Федоришиної в серіалі «Я все тобі доведу» 2019: він купив квитки на концерт її улюбленої групи. Але майор Деркач теж пам’ятав про захід і купив квитки… Олені доводиться відмовити йому, адже вона вже пообіцяла сходити на концерт разом з підполковником. І поки Олена та Михайло готуються до побачення, у відділок приходить свідок викрадення Вікі. Родзянка, Кагарлицький та Федоришина починають пошуки дівчини. Хто та навіщо викрав Віку? Дивіться просто зараз в детективному серіалі «Я все тобі доведу» 16 серія від 19.12.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Я все тобі доведу» 15 серія.