Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Маніяк-отруйник: хто вбиває молодих студенток?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться детективний серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 3 серія від 10.12.2019 на сайті «Телепортал». У Олени Федоришиної та її колег з’являється нова справа: вагітна студентка знайдена мертвою в гуртожитку. Причина смерті – отруєння, і слідчі вирішують, що це просто нещасний випадок. Але після експертизи Марії Кацман з’ясовується, що дівчину отруїли важким металом талієм. Підозри падають на викладача студентки, у якого були романтичні стосунки з покійною.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В серіалі «Я все тобі доведу» 2019 особисте життя слідчої Федоришиної виявляється не менш насиченим, ніж робоче. З підполковником Кагарлицьким вони йдуть на побачення, але чоловік явно хоче прискорити розвиток їхнього роману. Він запрошує Олену додому, але вона ввічливо відмовляє. У цей час її колишній чоловік Альберт намагається вигадати план, як повернути дружину. І спосіб він обирає не найблагородніший. Що задумав Альберт і хто вбив вагітну студентку? Все це ви дізнаєтеся просто зараз в серіалі «Я все тобі доведу» 3 серія від 10.12.2019 на Телепорталі.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-2">«Я все тобі доведу» 2 серію</a>.</span></p>

Маніяк-отруйник: хто вбиває молодих студенток?

Всі серії | Сезон 1

Маніяк-отруйник: хто вбиває молодих студенток?

Дивіться детективний серіал «Я все тобі доведу» 3 серія від 10.12.2019 на сайті «Телепортал». У Олени Федоришиної та її колег з’являється нова справа: вагітна студентка знайдена мертвою в гуртожитку. Причина смерті – отруєння, і слідчі вирішують, що це просто нещасний випадок. Але після експертизи Марії Кацман з’ясовується, що дівчину отруїли важким металом талієм. Підозри падають на викладача студентки, у якого були романтичні стосунки з покійною.

В серіалі «Я все тобі доведу» 2019 особисте життя слідчої Федоришиної виявляється не менш насиченим, ніж робоче. З підполковником Кагарлицьким вони йдуть на побачення, але чоловік явно хоче прискорити розвиток їхнього роману. Він запрошує Олену додому, але вона ввічливо відмовляє. У цей час її колишній чоловік Альберт намагається вигадати план, як повернути дружину. І спосіб він обирає не найблагородніший. Що задумав Альберт і хто вбив вагітну студентку? Все це ви дізнаєтеся просто зараз в серіалі «Я все тобі доведу» 3 серія від 10.12.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться «Я все тобі доведу» 2 серію.