Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Викрадення або втеча: донька чиновника зникла під час збройного нападу
<p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> серії 5 від 11.12.2019 знайомство впливового чиновника з майбутнім зятем закінчилося збройним нападом. Його єдина донька Олена втекла від куль і пропала, а охоронця вбили під час виконання обов’язків. Перевєрзєв упевнений, бандитам потрібна була саме його дочка. Її викрали! Він призначає велику нагороду тому поліцейському, хто знайде Олену.</p> <p style="text-align: justify;">У відділку впевнені – винен наречений зниклої. Не згодна тільки Олена Федоришина. На роботі вона й так не на кращому рахунку в колег. Тому її протест викликає ще більше бажання зруйнувати власну теорію слідчої та довести її профнепридатність. Хто ж виявиться правим? І де насправді ховається Олена? Дивіться онлайн «Я все тобі доведу» 5 серію на Teleportal.ua.</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться серіал СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-4">«Я все тобі доведу» серія 4</a>.</p>

Викрадення або втеча: донька чиновника зникла під час збройного нападу

Всі серії | Сезон 1

Викрадення або втеча: донька чиновника зникла під час збройного нападу

У серіалі «Я все тобі доведу» серії 5 від 11.12.2019 знайомство впливового чиновника з майбутнім зятем закінчилося збройним нападом. Його єдина донька Олена втекла від куль і пропала, а охоронця вбили під час виконання обов’язків. Перевєрзєв упевнений, бандитам потрібна була саме його дочка. Її викрали! Він призначає велику нагороду тому поліцейському, хто знайде Олену.

У відділку впевнені – винен наречений зниклої. Не згодна тільки Олена Федоришина. На роботі вона й так не на кращому рахунку в колег. Тому її протест викликає ще більше бажання зруйнувати власну теорію слідчої та довести її профнепридатність. Хто ж виявиться правим? І де насправді ховається Олена? Дивіться онлайн «Я все тобі доведу» 5 серію на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу даремно – переходьте за посиланням і дивіться серіал СТБ «Я все тобі доведу» серія 4.