Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Серйозний крок Кагарлицького та неприємний сюрприз під дверима відділку
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У детективній мелодрамі СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 6 серія від 11.12.2019 Кагарлицький наважився запропонувати Олені Федоришиній повернути час назад і знову спробувати бути разом. Ба більше, підполковник навіть захотів, аби Олена переїхала до нього жити. Якою ж буде реакція слідчої на пропозицію юнацького кохання? Дізнайтеся просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Миле спілкування старих «друзів» перебив Родзянко, який увірвався до кабінету з неприємною новиною: у 6 серії серіалу «Я все тобі доведу» (2019) під двері відділку підкинули тіло чоловіка з пробитою головою! Ним виявився раніше судимий Вахтанг Берідзе на прізвисько Ґоґа. Що відбулося в той вечір? І чому тіло опинилося біля дверей поліції? Можливо, це знак? Дивіться онлайн мелодраму «Я все тобі доведу» 6 серія від 11.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся всі подробиці дивного злочину.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-5">«Я все тобі доведу» 5 серія</a>.</span></p>

Серйозний крок Кагарлицького та неприємний сюрприз під дверима відділку

Всі серії | Сезон 1

Серйозний крок Кагарлицького та неприємний сюрприз під дверима відділку

У детективній мелодрамі СТБ «Я все тобі доведу» 6 серія від 11.12.2019 Кагарлицький наважився запропонувати Олені Федоришиній повернути час назад і знову спробувати бути разом. Ба більше, підполковник навіть захотів, аби Олена переїхала до нього жити. Якою ж буде реакція слідчої на пропозицію юнацького кохання? Дізнайтеся просто зараз!

 

Миле спілкування старих «друзів» перебив Родзянко, який увірвався до кабінету з неприємною новиною: у 6 серії серіалу «Я все тобі доведу» (2019) під двері відділку підкинули тіло чоловіка з пробитою головою! Ним виявився раніше судимий Вахтанг Берідзе на прізвисько Ґоґа. Що відбулося в той вечір? І чому тіло опинилося біля дверей поліції? Можливо, це знак? Дивіться онлайн мелодраму «Я все тобі доведу» 6 серія від 11.12.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся всі подробиці дивного злочину.

 

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Я все тобі доведу» 5 серія.