Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Підполковника Кагарлицького підстрелили!
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 7 серія від 12.12.2019 підполковник Михайло Кагарлицький опинився у смертельній небезпеці!</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чоловік повертався додому, коли несподівано став свідком жорстокого нападу на підлітка. Двоє дорослих чоловіків наздогнали хлопця і почали його бити. Михайло не зміг пройти повз і встав на захист дитини. Його противники виявилися сильнішими: підполковника поранили. На щастя, на допомогу наспів місцевий дідок із рушницею.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Михайло і підліток в 7 серії «Я все тобі доведу» опинилися в лікарні. Олені зателефонували і повідомили сумну новину. Тепер їй як старшому слідчому доведеться очолити відділення. Чому нападники переслідували підлітка? Чи виживе Михайло після такого поранення? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Я все тобі доведу» 7 серія онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-6">«Я все тобі доведу» 6 серія.</a></span></p>

Підполковника Кагарлицького підстрелили!

Всі серії | Сезон 1

Підполковника Кагарлицького підстрелили!


У серіалі «Я все тобі доведу» 7 серія від 12.12.2019 підполковник Михайло Кагарлицький опинився у смертельній небезпеці!

Чоловік повертався додому, коли несподівано став свідком жорстокого нападу на підлітка. Двоє дорослих чоловіків наздогнали хлопця і почали його бити. Михайло не зміг пройти повз і встав на захист дитини. Його противники виявилися сильнішими: підполковника поранили. На щастя, на допомогу наспів місцевий дідок із рушницею.

Михайло і підліток в 7 серії «Я все тобі доведу» опинилися в лікарні. Олені зателефонували і повідомили сумну новину. Тепер їй як старшому слідчому доведеться очолити відділення. Чому нападники переслідували підлітка? Чи виживе Михайло після такого поранення? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Я все тобі доведу» 7 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Я все тобі доведу» 6 серія.