Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Напад на правоохоронця та зникнення школяра
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu">«Я все тобі доведу»</a> 9 серія від 16.12.2019 Олені Федоришиній необхідно відшукати того, хто скоїв напад на її колегу – оперативника Попеску. Чоловіка знайшли без свідомості з розбитою головою. Також із кобури нападник викрав табельну зброю. Чи зможе Олена з’ясувати, хто причетний до цього злочину? Дивіться в 9 серії «Я все тобі доведу».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Донька Олени не може змиритися з тим, що її батьки розлучаються і більше ніколи не будуть разом. Що вигадає Віка, аби полоскотати нерви мамі й тату? Дивіться онлайн серіал «Я все тобі доведу» 9 серія на Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не гайте часу даремно – дивіться серіал СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/ya-vse-tobi-dovedu/sezon-1/seriya-8">«Я все тобі доведу» 8 серія</a>.</span></p>

Напад на правоохоронця та зникнення школяра

Всі серії | Сезон 1

Напад на правоохоронця та зникнення школяра

У серіалі «Я все тобі доведу» 9 серія від 16.12.2019 Олені Федоришиній необхідно відшукати того, хто скоїв напад на її колегу – оперативника Попеску. Чоловіка знайшли без свідомості з розбитою головою. Також із кобури нападник викрав табельну зброю. Чи зможе Олена з’ясувати, хто причетний до цього злочину? Дивіться в 9 серії «Я все тобі доведу».

Донька Олени не може змиритися з тим, що її батьки розлучаються і більше ніколи не будуть разом. Що вигадає Віка, аби полоскотати нерви мамі й тату? Дивіться онлайн серіал «Я все тобі доведу» 9 серія на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не гайте часу даремно – дивіться серіал СТБ «Я все тобі доведу» 8 серія.