Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Таємне вінчання й сімейні скелети у шафі
<p>Історія Жанни і Роми почалася десять років тому. Вони навіть не могли уявити, що коли-небудь зустрінуться знову. Хоча колись вони планували створити сім'ю...</p> <p><strong>Дивіться, як починалася неймовірна історія кохання головних героїв серіалу СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala"> тебе чекала</a> 1 серія від 04.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</strong></p> <p>Жанна і Роман – прибульці з різних світів. Вона – дочка майора поліції Валерія Соловйова, жорсткого і безпринципного чоловіка. Власна нажива цікавить батька головної героїні мелодрами Як довго я на тебе чекала набагато більше, ніж справедливість. Кримінальні авторитети регулярно заглядають до правоохоронця з пухкими конвертами. Валерій ні в чому собі не відмовляє, будь то їжа, машини або чужі жінки.</p> <p>Головний герой серіалу Як довго я на тебе чекала – звичайний хлопець. Роман Якимів вивчився на архітектора, відслужив у армії і повернувся до своєї коханої. Жанна зберігала вірність хлопцю і чекала, коли він повернеться. Молоді люди серйозно налаштувалися на створення сім'ї і навіть подали заяву до РАГСу. У серіалі Як довго я на тебе чекала 1 серія ви побачите приклад справжнього кохання, яке не боїться ніяких перешкод.</p> <p><strong>А </strong><strong>їх на шляху Роми і Жанни досить: Валерій категорично проти весілля.</strong></p> <p>Майор не хоче, щоб його дочка вийшла заміж за бідного чоловіка. Дивіться Як довго я на тебе чекала 1 серія онлайн – ви побачите, на що готовий батько, якому не припав до душі потенційний зять.</p> <p><strong>Це тільки перша серія, але вже неозброєним оком видно, що в обох сім'ях не все так добре, як хотілося б.</strong></p> <p>Поки парочка закоханих будує великі плани на майбутнє, їхні батьки воюють із власними демонами. Що відбувається між Валерієм Соловйовим і його дружиною? Яку таємницю приховує від чоловіка мама Роми – Люба Якиміва? Дізнайтеся прямо зараз, які драматичні події зв'язали долі двох сімей! Дивіться серіал СТБ Як довго я на тебе чекала 1 серія від 04.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p>

Таємне вінчання й сімейні скелети у шафі

Всі серії | Сезон 1

Таємне вінчання й сімейні скелети у шафі

Історія Жанни і Роми почалася десять років тому. Вони навіть не могли уявити, що коли-небудь зустрінуться знову. Хоча колись вони планували створити сім'ю...

Дивіться, як починалася неймовірна історія кохання головних героїв серіалу СТБ Як довго я на тебе чекала 1 серія від 04.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Жанна і Роман – прибульці з різних світів. Вона – дочка майора поліції Валерія Соловйова, жорсткого і безпринципного чоловіка. Власна нажива цікавить батька головної героїні мелодрами Як довго я на тебе чекала набагато більше, ніж справедливість. Кримінальні авторитети регулярно заглядають до правоохоронця з пухкими конвертами. Валерій ні в чому собі не відмовляє, будь то їжа, машини або чужі жінки.

Головний герой серіалу Як довго я на тебе чекала – звичайний хлопець. Роман Якимів вивчився на архітектора, відслужив у армії і повернувся до своєї коханої. Жанна зберігала вірність хлопцю і чекала, коли він повернеться. Молоді люди серйозно налаштувалися на створення сім'ї і навіть подали заяву до РАГСу. У серіалі Як довго я на тебе чекала 1 серія ви побачите приклад справжнього кохання, яке не боїться ніяких перешкод.

А їх на шляху Роми і Жанни досить: Валерій категорично проти весілля.

Майор не хоче, щоб його дочка вийшла заміж за бідного чоловіка. Дивіться Як довго я на тебе чекала 1 серія онлайн – ви побачите, на що готовий батько, якому не припав до душі потенційний зять.

Це тільки перша серія, але вже неозброєним оком видно, що в обох сім'ях не все так добре, як хотілося б.

Поки парочка закоханих будує великі плани на майбутнє, їхні батьки воюють із власними демонами. Що відбувається між Валерієм Соловйовим і його дружиною? Яку таємницю приховує від чоловіка мама Роми – Люба Якиміва? Дізнайтеся прямо зараз, які драматичні події зв'язали долі двох сімей! Дивіться серіал СТБ Як довго я на тебе чекала 1 серія від 04.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.