Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Десять років потому: нова зустріч Роми та Жанни
<p>Час іде, справи у головних героїв серіалу Як довго я на тебе чекала налагоджуються. Діти повиростали, фірма Роми процвітає, його сім'я живе у красивому новому будинку. Ромі дуже подобається таке життя – спокійне, розмірене, без особливих злетів і падінь.</p> <p> </p> <p><strong>Поки в один прекрасний день він не зустрів Жанну</strong></p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 10 серія від 11.11.2019 Жанна нарешті зважилася здійснити свою давню мрію. Вона давно хотіла зайнятися ландшафтним дизайном. Може, в майбутньому навіть відкрити свою фірму. На жаль, із власним бізнесом у Жанни поки що не виходить, але їй пощастило – її запросили на співбесіду в солідну компанію. Потенційному роботодавцю настільки сподобалося портфоліо дівчини, що їй сказали відразу брати з собою трудову книжку. Невже удача нарешті посміхнулася головній героїні драми Як довго я на на тебе чекала? Не все так просто!</p> <p> </p> <p><strong>Жанна </strong><strong>із жахом дізналася, що архітектор, з яким їй належить працювати - це Рома</strong></p> <p>Після такої новини дівчина тут же захотіла звільнитися, але їй не дозволили умови її контракту. Жанні довелося вчитися працювати з колишнім... Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 10 серія, до яких конфліктів це призвело.</p> <p> </p> <p><strong>Рома тепер – зовсім не такий, яким його пам'ятає Жанна. Він став холодним, відстороненим, його не цікавить нічого, крім роботи</strong></p> <p>У серіалі Як довго я тебе чекала 10 серія триває конфлікт між Танею і Любою. Свекруха постійно лізе у справи молодої сім'ї і дуже переживає за здоров'я сина. Жінка боїться, що Рома не може мати дітей, раз Таня за стільки років спільного життя так і не завагітніла. Але що про це думає сам Рома? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я тебе чекала 10 серія.</p> <p>У житті інших героїв драми теж відбувається багато чого нового. Папа Роми тепер працює разом зі своїм сином, став великим начальником. І на нього почали звертати увагу молоденькі симпатичні підлеглі... Чи встояв чоловік перед спокусою? Дивіться в серіалі Як довго я тебе чекала 10 серія від 11.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-9">Як довго я тебе чекала 9 серія</a>.</p>

Десять років потому: нова зустріч Роми та Жанни

Всі серії | Сезон 1

Десять років потому: нова зустріч Роми та Жанни

Час іде, справи у головних героїв серіалу Як довго я на тебе чекала налагоджуються. Діти повиростали, фірма Роми процвітає, його сім'я живе у красивому новому будинку. Ромі дуже подобається таке життя – спокійне, розмірене, без особливих злетів і падінь.

 

Поки в один прекрасний день він не зустрів Жанну

У серіалі Як довго я на тебе чекала 10 серія від 11.11.2019 Жанна нарешті зважилася здійснити свою давню мрію. Вона давно хотіла зайнятися ландшафтним дизайном. Може, в майбутньому навіть відкрити свою фірму. На жаль, із власним бізнесом у Жанни поки що не виходить, але їй пощастило – її запросили на співбесіду в солідну компанію. Потенційному роботодавцю настільки сподобалося портфоліо дівчини, що їй сказали відразу брати з собою трудову книжку. Невже удача нарешті посміхнулася головній героїні драми Як довго я на на тебе чекала? Не все так просто!

 

Жанна із жахом дізналася, що архітектор, з яким їй належить працювати - це Рома

Після такої новини дівчина тут же захотіла звільнитися, але їй не дозволили умови її контракту. Жанні довелося вчитися працювати з колишнім... Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 10 серія, до яких конфліктів це призвело.

 

Рома тепер – зовсім не такий, яким його пам'ятає Жанна. Він став холодним, відстороненим, його не цікавить нічого, крім роботи

У серіалі Як довго я тебе чекала 10 серія триває конфлікт між Танею і Любою. Свекруха постійно лізе у справи молодої сім'ї і дуже переживає за здоров'я сина. Жінка боїться, що Рома не може мати дітей, раз Таня за стільки років спільного життя так і не завагітніла. Але що про це думає сам Рома? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я тебе чекала 10 серія.

У житті інших героїв драми теж відбувається багато чого нового. Папа Роми тепер працює разом зі своїм сином, став великим начальником. І на нього почали звертати увагу молоденькі симпатичні підлеглі... Чи встояв чоловік перед спокусою? Дивіться в серіалі Як довго я тебе чекала 10 серія від 11.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я тебе чекала 9 серія.