Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Зрада без терміну давності: Антон дізнався про зраду Люби
<p>Все таємне стає явним, а у зради немає терміну давності. Чи можна пробачити людину за те, що вона накоїла багато років тому?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 11 від 12.11.2019 серія в родині Якимівих намічається розкол. Антон знайшов у своєї дружини квитанції про перерахування грошей... ув`язненому Валерію Соловйову! Антон зрозумів, що Люба багато років його обманювала – адже вона потайки перераховувала великі суми чоловіку, який підставив їх сина. У 11 серії драми Як довго я на тебе чекала Антон нарешті дізнався правду.</p> <p>Чоловік прийшов до дружини за відповідями. Любі нічого не залишалося, крім як зізнатися у зраді. Незважаючи на те, що це сталося 10 років тому і не по її волі, Антон не зміг пробачити дружину. Чи вийде у подружжя помиритися? Або це – фінальна точка для сім'ї Якимівих? Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 11 серія.</p> <p>Варто було секретарці Антона почути про проблеми в родині шефа, як вона тут же приготувалася до полювання. Можливо, це її шанс нарешті отримати багатого чоловіка! Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 11 серія, чи судилося збутися планам підступної блондинки.</p> <p><strong>Арсеній починає</strong><strong> залицятися до Жанни, і Ромі це не подобається.</strong></p> <p>Рома продовжує говорити собі і оточуючим, що у нього з Жанною – виключно робочі стосунки. Проте, він не хоче, щоб Арсеній почав зустрічатися з його колишньою. Рома пояснює це тим, що службовий роман завадить Жанні зосередитися на роботі. Але чи так це? Вчинки Романа доводять протилежне! Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 11 серія, що зробив чоловік заради своєї колишньої коханої.</p> <p><strong>Жанну знайшла нова дружина її батька.</strong></p> <p>Ася по вуха закохана у Валерія Соловйова. Вона вийшла за нього заміж, поки він ще сидів за гратами. Тепер жінка готується до того моменту, коли чоловік вийде на волю. Вона готова заради свого коханого на все – і влізти у борги, і прописати його в своїй квартирі, і навіть – посваритися з рідною донькою... До чого призведе ця любов? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 11 серія від 12.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-10">Як довго я на тебе чекала 10 серія</a>.</p>

Зрада без терміну давності: Антон дізнався про зраду Люби

Всі серії | Сезон 1

Зрада без терміну давності: Антон дізнався про зраду Люби

Все таємне стає явним, а у зради немає терміну давності. Чи можна пробачити людину за те, що вона накоїла багато років тому?

У серіалі Як довго я на тебе чекала 11 від 12.11.2019 серія в родині Якимівих намічається розкол. Антон знайшов у своєї дружини квитанції про перерахування грошей... ув`язненому Валерію Соловйову! Антон зрозумів, що Люба багато років його обманювала – адже вона потайки перераховувала великі суми чоловіку, який підставив їх сина. У 11 серії драми Як довго я на тебе чекала Антон нарешті дізнався правду.

Чоловік прийшов до дружини за відповідями. Любі нічого не залишалося, крім як зізнатися у зраді. Незважаючи на те, що це сталося 10 років тому і не по її волі, Антон не зміг пробачити дружину. Чи вийде у подружжя помиритися? Або це – фінальна точка для сім'ї Якимівих? Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 11 серія.

Варто було секретарці Антона почути про проблеми в родині шефа, як вона тут же приготувалася до полювання. Можливо, це її шанс нарешті отримати багатого чоловіка! Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 11 серія, чи судилося збутися планам підступної блондинки.

Арсеній починає залицятися до Жанни, і Ромі це не подобається.

Рома продовжує говорити собі і оточуючим, що у нього з Жанною – виключно робочі стосунки. Проте, він не хоче, щоб Арсеній почав зустрічатися з його колишньою. Рома пояснює це тим, що службовий роман завадить Жанні зосередитися на роботі. Але чи так це? Вчинки Романа доводять протилежне! Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 11 серія, що зробив чоловік заради своєї колишньої коханої.

Жанну знайшла нова дружина її батька.

Ася по вуха закохана у Валерія Соловйова. Вона вийшла за нього заміж, поки він ще сидів за гратами. Тепер жінка готується до того моменту, коли чоловік вийде на волю. Вона готова заради свого коханого на все – і влізти у борги, і прописати його в своїй квартирі, і навіть – посваритися з рідною донькою... До чого призведе ця любов? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 11 серія від 12.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 10 серія.