Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Смотреть без рекламы
Video: Людина з минулого: таємниця шлюбу Жанни й Карпова під загрозою
<p>Світ тісний. Ніколи не знаєш, коли і як можуть перетнутися шляхи. Так Жанна не очікувала, що зустріне на роботі ще одну людину зі свого минулого.</p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 12 серія від 12.11.2019 Рома зрозумів, що більше не може робити вигляд, нібито Жанна для нього чужа</strong></p> <p> </p> <p>Ще б пак! Після того, як він ризикнув заради неї життям, не може бути ніяких сумнівів у тому, що почуття Роми досі не згасли. Однак Жанна чомусь не поспішає кидатися на шию колишньому коханому з вигуком «як довго я на тебе чекала», як це було колись.</p> <p> </p> <p><strong>Рома несподівано познайомився зі своїми дітьми</strong></p> <p>Варя привела близнюків до Жанни на роботу. Несподівано виявилося, що світ і справді тісний - діти недавно познайомилися з донькою Роми, Анею. Більш того – Анечка захотіла запросити своїх нових друзів на вечірку! Таких збігів просто не буває... Дивіться детальніше в серіалі Як довго я на тебе чекала 12 серія.</p> <p> </p> <p><strong>Таня почала сумніватися у вірності чоловіка</strong></p> <p>Вона довгі роки жила в повній впевненості, що Рома просто не вміє любити. Здавалося, що у Тані є тільки одна суперниця – це робота чоловіка. Однак Любі вдалося заронити зерно сумнівів у душу невістки. Таня була впевнена, що свекруха просто вигадала якусь «розлучницю», щоб нелюба невістка не розслаблялася  і нарешті задумалась про дитину.</p> <p>У драмі Як довго я тебе чекала 12 серія Таня прийшла до Роми на роботу, де зіткнулася з Варею і Жанною. Після цього жінка зрозуміла, що в словах свекрухи є сенс...</p> <p> </p> <p><strong>Жанна зустріла ще одну людину з минулого – Бориса</strong></p> <p>Колись покійний чоловік Жанни найняв Борю, щоб той охороняв Рому у в'язниці. Дівчина навіть подумати не могла, що хлопці подружаться.</p> <p>Тепер вони працюють разом. Після того, як Боря зустрів Жанну, він вирішив розповісти другу правду про його минуле... Що змінилося після цього? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Як довго я тебе чекала 12 серія від 12.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-11">Як довго я тебе чекала 11 серія</a>.</p>

Людина з минулого: таємниця шлюбу Жанни й Карпова під загрозою

Всі серії | Сезон 1

Людина з минулого: таємниця шлюбу Жанни й Карпова під загрозою

Світ тісний. Ніколи не знаєш, коли і як можуть перетнутися шляхи. Так Жанна не очікувала, що зустріне на роботі ще одну людину зі свого минулого.

У серіалі Як довго я на тебе чекала 12 серія від 12.11.2019 Рома зрозумів, що більше не може робити вигляд, нібито Жанна для нього чужа

 

Ще б пак! Після того, як він ризикнув заради неї життям, не може бути ніяких сумнівів у тому, що почуття Роми досі не згасли. Однак Жанна чомусь не поспішає кидатися на шию колишньому коханому з вигуком «як довго я на тебе чекала», як це було колись.

 

Рома несподівано познайомився зі своїми дітьми

Варя привела близнюків до Жанни на роботу. Несподівано виявилося, що світ і справді тісний - діти недавно познайомилися з донькою Роми, Анею. Більш того – Анечка захотіла запросити своїх нових друзів на вечірку! Таких збігів просто не буває... Дивіться детальніше в серіалі Як довго я на тебе чекала 12 серія.

 

Таня почала сумніватися у вірності чоловіка

Вона довгі роки жила в повній впевненості, що Рома просто не вміє любити. Здавалося, що у Тані є тільки одна суперниця – це робота чоловіка. Однак Любі вдалося заронити зерно сумнівів у душу невістки. Таня була впевнена, що свекруха просто вигадала якусь «розлучницю», щоб нелюба невістка не розслаблялася  і нарешті задумалась про дитину.

У драмі Як довго я тебе чекала 12 серія Таня прийшла до Роми на роботу, де зіткнулася з Варею і Жанною. Після цього жінка зрозуміла, що в словах свекрухи є сенс...

 

Жанна зустріла ще одну людину з минулого – Бориса

Колись покійний чоловік Жанни найняв Борю, щоб той охороняв Рому у в'язниці. Дівчина навіть подумати не могла, що хлопці подружаться.

Тепер вони працюють разом. Після того, як Боря зустрів Жанну, він вирішив розповісти другу правду про його минуле... Що змінилося після цього? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Як довго я тебе чекала 12 серія від 12.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я тебе чекала 11 серія.